SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Neapoli Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Neapoli

KOD: 250sdbocadoloboneapoli

ID: 128906

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Neapoli

Okrągłe drewniane lustro naścienne w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość/Długość 185 cm (72,8 in.)
Głębokość 9 cm (3,5 in.)
Wysokość 165 cm (65,0 in.)
Waga 85 kg
Kubatura 0,51 m3

Opis

Wspaniale zbudowane promieniste płatki lustra Neapoli tworzą piękny kwiatowy wzór, który z pewnością zrobi wrażenie. Komunikując się we własnym języku wizualnym w ramach unikalnej tożsamości estetycznej charakteryzującej się specjalnymi materiałami, z których się składa, Neapoli symbolizuje upływ cennego czasu ustrukturyzowanego przez chwilę, pracę i myśl.
Zestaw 21 wypukłych luster. Ramy wykonane są z drewna wykończonego srebrnym listkiem. Wspierany przez drewnianą teksturowaną strukturę. 

Materiały i wykończenia:

Srebrny liść z półprzezroczystą patyną i lakierem na wysoki połysk - Przewijająca się patyna - na ramie drewnianej;

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra drewniane, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra przedpokojowe, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na wejście, Hol wejściowy

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Neapoli

Lustro Boca do Lobo Neapoli

Wspaniale zbudowane promieniste płatki lustra Neapoli tworzą piękny kwiatowy wzór, który z pewnością zrobi wrażenie. Komunikując się we własnym języku wizualnym w ramach unikalnej tożsamości estetycznej charakteryzującej się specjalnymi materiałami, z których się składa, Neapoli symbolizuje upływ cennego czasu ustrukturyzowanego przez chwilę, pracę i myśl.Zestaw 21 wypukłych luster. Ramy wykonane są z drewna wykończonego srebrnym listkiem. Wspierany przez drewnianą teksturowaną strukturę. Materiały i wykończenia:Srebrny liść z półprzezroczystą patyną i lakierem na wysoki połysk - Przewijająca się patyna - na ramie drewnianej;Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek