DLA TWOJEGO DZIECKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 62 elementów

DLA TWOJEGO DZIECKA

Jak urządzić pokój dziecięcy, aby był tak wyjątkowy i urokliwy jak nasze dzieci? Jakie meble do pokoju dziecięcego wybrać, aby jak najmądrzej zagospodarować przestrzeń, aby była bezpieczna i funkcjonalna? Jak dobrać optymalne oświetlenie do pokoju dziecięcego? Najlepszą odpowiedzią na Twoje dylematy są sugestie, które znajdziesz w naszym katalogu. Zebraliśmy meble dziecięce, akcesoria do pokoju dziecięcego oraz nowoczesne lampy, które pozwolą stworzyć idealny pokój dla dziecka: oazę spokoju podczas relaksu oraz kącik pełen energii i możliwości dla aktywnej i twórczej zabawy.

Świat dzieci jest pełen kolorów, fascynujących kształtów i oryginalnych pomysłów. Takie też są nasze nowoczesne meble do pokoju dziecięcego: dziecięce stoliki i krzesełka przybierają bajkowe formy sympatycznych zwierząt, a lampki nocne i kinkiety uśmiechają się do dzieci jak pełne miłości twarze ich bliskich. Dekoracje do pokoju dziecięcego wydają się wręcz rodem z baśni lub pełnych magii marzeń.

Nasze designerskie meble dla dzieci to doskonałe rozwiązanie wiodących marek uwzględniające specjalne potrzeby najmłodszych. To specjalnie zaprojektowane pod względem funkcjonalności i przeznaczenia atestowane i bezpieczne meble dla dzieci. Charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz oryginalnym designem, który pozwoli stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju Twojego dziecka. Zapraszamy na prawdziwie kreatywne zakupy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek