SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Heritage Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Heritage

KOD: 250sdbocadoloboheritage

ID: 128785

Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Heritage

Prostokątny stół do jadalni ze szkła hartowanego

Rodzaj: Stół

Dane techniczne

Szerokość/Długość 300 cm
Głębokość 140 cm
Wysokość 76 cm
Waga 350 kg
Kubatura 1,77 m3

Opis

Stół do jadalni Heritage , podobnie jak jego rodzeństwo, kredens i szafka Heritage, to bardzo wyrafinowany element inspirowany historią Portugalii dzięki zastosowaniu tradycyjnych, ręcznie malowanych płytek azulejo. Jego szlachetny design charakteryzuje się odważnymi liniami, z naprzemiennie polerowanym mosiądzem, fazowanym lustrem i paskami azulejo oraz blatem ze szkła hartowanego, który odzwierciedla najwspanialsze elementy jadalni, dodając jednocześnie odrobinę ciepła i finezji.

Materiały i wykończenia:

Ręcznie malowane płytki, szkło hartowane, fazowane lustro, polerowany mosiądz.

Edycja limitowana, podróż przez połączenie rzadkich materiałów w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu współczesnym, Stoły drewniane, Stoły metalowe, Stoły szklane, Stoły ze szkła hartowanego, Stoły prostokątne, Stoły do ​​jadalni, Tabele niestandardowe, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Heritage

Stół Boca do Lobo Heritage

Stół do jadalni Heritage , podobnie jak jego rodzeństwo, kredens i szafka Heritage, to bardzo wyrafinowany element inspirowany historią Portugalii dzięki zastosowaniu tradycyjnych, ręcznie malowanych płytek azulejo. Jego szlachetny design charakteryzuje się odważnymi liniami, z naprzemiennie polerowanym mosiądzem, fazowanym lustrem i paskami azulejo oraz blatem ze szkła hartowanego, który odzwierciedla najwspanialsze elementy jadalni, dodając jednocześnie odrobinę ciepła i finezji.Materiały i wykończenia:Ręcznie malowane płytki, szkło hartowane, fazowane lustro, polerowany mosiądz.Edycja limitowana, podróż przez połączenie rzadkich materiałów w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek