INSTALACJE ŚWIETLNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokaż:
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 103 elementów

INSTALACJE ŚWIETLNE

Lampy na zamówienie

Wykonane na zamówienie: Twoja wymarzona lampa. W Maximus Design możesz nie tylko wyrazić specjalne życzenia, ale także zbudować swoją wymarzoną lampę jako produkt na zamówienie. Niezależnie od tego, czy jest to lampa podłogowa, kinkiet, lampa stołowa, lampa wisząca czy indywidualna lampa sufitowa: z przyjemnością przedstawię Ci ofertę na lampę szytą na miarę według Twoich specyfikacji. Najlepiej, jeśli streścisz swoje życzenia i pomysły na lampę i wyślesz niezobowiązujące zapytanie do Maximus Design. Jeśli projekt może zostać zrealizowany przeze mnie, zwykle następuje rozmowa telefoniczna, podczas której omawiamy dalsze szczegóły i pomysły. Na tej podstawie mogę zaproponować Państwu stałą ofertę cenową.

Produkcja w najwyższej jakości. Marzysz, my to realizujemy.

Czy to fikcyjna lampa, lampa z gazety, lampa widziana na żywo podczas wakacji za granicą, czy przeróbka istniejącej lampy, wystarczy, że nas odwiedzisz, a my zrealizujemy Twoje pomysły. Lampy na zamówienie wykonujemy od lat. Jesteśmy poza dostawą setek wyjątkowych lamp, ale nie zatrzymujemy się, stale ulepszamy i dopracowujemy proces wytwarzania lampy, abyś był dumny ze swojej wymarzonej lampy przez dziesięciolecia.

Projekt oparty na indywidualnych potrzebach

Czy chcesz naprawdę wyjątkowych żyrandoli, wisiorków, uchwytów ściennych do dekoracji swojego domu? Czy masz lampę, którą naprawdę lubisz, ale nie ma odpowiedniego rozmiaru ? Rozwiązaniem jest unikalny projekt i wykonanie lampy, który pozwala na zaprojektowanie każdego detalu zgodnie z Państwa wyobrażeniami i warunkami panującymi w pomieszczeniu. Możesz marzyć o dowolnym kształcie, niestandardowym rozmiarze lub specjalnych materiałach. Styl wyjątkowej lampy lub rodziny lamp można dopasować do designu, kolorystyki i materiałów wyposażenia, dzięki czemu można osiągnąć idealną harmonię aranżacji wnętrz . Możesz mieć dodatkowe potrzeby, zrobimy to za Ciebie! Tylko z wysokiej jakości materiałów, wysokiej jakości komponentów, nowoczesnej technologii i starannego procesu obróbki można wykonać wysokiej jakości, unikatową oprawę oświetleniową . W tym celu zwracamy uwagę na dobór odpowiednich, wysokiej jakości surowców do produkcji, zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań oświetleniowych, wysoką zawartość techniczną czy np. dostosowanie jasności i wydajności lampa do pokoju lub aplikacji

Rzemiosło to powtarzanie techniki w dążeniu do perfekcji.

Filozofia projektowania Maximus Design jest prosta: postrzegamy tworzenie jako akt współpracy. Każda oprawa, którą tworzymy dla klienta, jest syntezą wzajemnego odkrywania, planowania i genezy, tak aby każdy element stanowił wyrównanie wizji. Nasze własne kolekcje starają się odkryć i uwydatnić naturalne piękno światła, nigdy go nie zniekształcając ani nie przytłaczając. Wierzymy, że dmuchanie szkła to coś więcej niż sztuka. Dzięki poświęceniu i praktyce osiągnęliśmy proces, który skutkuje pięknymi rzeźbami światła. Każdy element jest starannie wykonany ręcznie. Dzięki naszemu doświadczeniu powstają niezawodne, a jednocześnie odświeżająco niepowtarzalne projekty.

O niestandardowych projektach lamp

W maximusdesign.pl budujemy niestandardowe lampy w dowolnym rozmiarze i stylu. Od lamp podłogowych w stylu zachodnim zbudowane w oryginalnym, historycznie poprawnym rzemiośle, Twoja wymarzona niestandardowa lampa jest w zasięgu telefonu. Jak każdy produkt z maximusdesign.pl, niestandardowe lampy są ręcznie budowane przez mistrzów rzemiosła i gwarantują, że przetrwają próbę czasu. Budujemy lampy w ten sam sposób, w jaki robimy to zawsze.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek