SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Concave Metamorphosis Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Concave Metamorphosis

KOD: 250sdbocadoloboconcavemetamorphosis

ID: 128899

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Concave Metamorphosis

Okrągłe lustro mosiężne naścienne

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość 150 cm (59,1 cala)
Głębokość 35 cm (13,8 cala)
Wysokość 150 cm (59,1 cala)

Opis

Wklęsłe lustro metamorfozy przedstawia spór terytorialny, w którym chaos jest rozpieszczany i rozłożony na prostotę reprezentowaną przez czystą kartę, na której się rozgrywa. Podejmując metamofozę zarówno z jej dosłownego, jak i filozoficznego znaczenia, to luksusowe lustro reprezentuje usunięcie granic twórczych i testuje ideał piękna.

Materiały i wykończenia:
Wklęsłe lustro metamorfozy wykonane jest z mosiądzu. Jest ręcznie kuty do kształtu, pokryty w kąpieli niklowej. Owady są również odlewane z mosiądzu i poddawane obróbce chemicznej w celu wykończenia.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra metalowe, Lustra mosiężne, Lustra okrągłe, Lustra naścienne, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz salonu, Meble do salonu, Meble do jadalni

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Concave Metamorphosis

Lustro Boca do Lobo Concave Metamorphosis

Wklęsłe lustro metamorfozy przedstawia spór terytorialny, w którym chaos jest rozpieszczany i rozłożony na prostotę reprezentowaną przez czystą kartę, na której się rozgrywa. Podejmując metamofozę zarówno z jej dosłownego, jak i filozoficznego znaczenia, to luksusowe lustro reprezentuje usunięcie granic twórczych i testuje ideał piękna.Materiały i wykończenia:Wklęsłe lustro metamorfozy wykonane jest z mosiądzu. Jest ręcznie kuty do kształtu, pokryty w kąpieli niklowej. Owady są również odlewane z mosiądzu i poddawane obróbce chemicznej w celu wykończenia.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek