SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Lumiere Round Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Lumiere Round

KOD: 250sdbocadolobolumiereround

ID: 128552

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Lumiere Round

Okrągłe lustro naścienne ze zintegrowanym oświetleniem

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

L. 200 cm (78,7 in.)

Opis

Pomysłowa duża okrągła rzeźba kinkietowa wykonana z drewna złożonego z polerowanej stali nierdzewnej, która przedstawia idealne lustro. Poprzez ręczne dopasowywanie młotkowanej, polerowanej blachy mosiężnej pęka antyczna oprawa z misternym ramieniem z detalami krawędzi, zwieńczona elegancką lampioną z szyby wyrzeźbioną ręcznie w formie odlewniczej.

Cechy produktu:
Drewniana konstrukcja, z lustrzaną powierzchnią z dwoma polerowanymi płytami ze stali nierdzewnej, w okrągłym formacie rozprutym młotkowanym polerowanym mosiężnym arkuszem. Lampa wykonana z odlewanego mosiądzu. Elektryfikacja jest wbudowana w skrzynkę mocowaną z tyłu drewnianej konstrukcji. 
Sztuka i techniki: Kucie żelaza, młotkowanie, odlewanie mosiądzu. 
Materiały i wykończenia: szkło, mosiądz pozłacany, mosiądz odlewany, drewno, stal nierdzewna.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Oświetlenie łazienkowe, Lustra ze zintegrowanym oświetleniem; Lustro, Lustro ze zintegrowanym oświetleniem; Lustra w stylu współczesnym, Lustra okrągłe, Lustra naścienne, Lustra w stylu współczesnym ze zintegrowanym oświetleniem

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Lumiere Round

Lustro Boca do Lobo Lumiere Round

Pomysłowa duża okrągła rzeźba kinkietowa wykonana z drewna złożonego z polerowanej stali nierdzewnej, która przedstawia idealne lustro. Poprzez ręczne dopasowywanie młotkowanej, polerowanej blachy mosiężnej pęka antyczna oprawa z misternym ramieniem z detalami krawędzi, zwieńczona elegancką lampioną z szyby wyrzeźbioną ręcznie w formie odlewniczej.Cechy produktu: Drewniana konstrukcja, z lustrzaną powierzchnią z dwoma polerowanymi płytami ze stali nierdzewnej, w okrągłym formacie rozprutym młotkowanym polerowanym mosiężnym arkuszem. Lampa wykonana z odlewanego mosiądzu. Elektryfikacja jest wbudowana w skrzynkę mocowaną z tyłu drewnianej konstrukcji. Sztuka i techniki: Kucie żelaza, młotkowanie, odlewanie mosiądzu. Materiały i wykończenia: szkło, mosiądz pozłacany, mosiądz odlewany, drewno, stal nierdzewna.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek