SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Marie Antoinette Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Marie Antoinette

KOD: 250sdbocadolobomarieantoinette

ID: 128892

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Marie Antoinette

Naścienne mahoniowe lustro w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość/Długość 127 cm (50 cali)
Głębokość 9 cm (3,5 cala)
Wysokość 222 cm (87,4 cala)
Waga 61 kg
Kubatura 0,57 m3

Opis

Lustro zawsze będzie obiektem, który przywołuje najwyższe piękno z niewytłumaczalnym mistycznym uznaniem. Lustro Marii Antoniny reprezentuje postawę i cechy krytycznej „epoki”, która ukształtowała francuską historię. Zainspirowane kontrowersją, która towarzyszyła jej na francuskim dworze i wystawnym stylem życia prowadzonym przez ostatnie pokolenie francuskiej rodziny królewskiej, lustro Marie Antoinette odzwierciedla wagę, jaką przywiązuje się do wielkości i ekstrawagancji, od rozmiaru po detale wykończeniowe.

Materiały i wykończenia:

Czarne złoto z wykończeniem lakierem o wysokim połysku na mahoniowej strukturze.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu klasycznym, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, Lustra owalne, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Marie Antoinette

Lustro Boca do Lobo Marie Antoinette

Lustro zawsze będzie obiektem, który przywołuje najwyższe piękno z niewytłumaczalnym mistycznym uznaniem. Lustro Marii Antoniny reprezentuje postawę i cechy krytycznej „epoki”, która ukształtowała francuską historię. Zainspirowane kontrowersją, która towarzyszyła jej na francuskim dworze i wystawnym stylem życia prowadzonym przez ostatnie pokolenie francuskiej rodziny królewskiej, lustro Marie Antoinette odzwierciedla wagę, jaką przywiązuje się do wielkości i ekstrawagancji, od rozmiaru po detale wykończeniowe.Materiały i wykończenia:Czarne złoto z wykończeniem lakierem o wysokim połysku na mahoniowej strukturze.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek