OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Producent zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 24 z 38922 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 38922 elementów

  OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

  Oświetlenie wewnętrzne

  Oświetlenie domu czy firmy, wszystkie wnętrza, w których oddajemy się różnym aktywnościom, odpoczynkowi i pracy, muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Jeśli mądrze dobierzemy lampy do domu, umiejętnie zaplanujemy oświetlenie przedpokoju czy kuchni, w naszych czterech kątach poczujemy się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie będziemy mieli gwarancję, że światło stanie się naszym sprzymierzeńcem, wspierającym nas w codziennej aktywności i wypoczynku. Nowoczesne oświetlenie daje również wiele możliwości dekoracyjnych, dzięki czemu każde wnętrze może stać się perełką aranżacyjną. Zarówno lampy wiszące, jak i plafony, kinkiety, różnego rodzaju kinkiety czy lampy stołowe, które umieściliśmy w naszej kolekcji, mogą przybierać naprawdę wyszukane formy.

  Nowoczesne lampy wykonane z nietypowych lub ekologicznych materiałów, ich niezwykłe kształty i bogata kolorystyka zachęcają do eksperymentowania i zmiany klasycznych lamp podłogowych z tekstylnym abażurem na designerskie: lampy industrialne, lampy statywowe czy ascetyczne i funkcjonalne lampy skandynawskie. Oświetlenie biurowe zbudowane z wydajnych i nowoczesnych opraw sufitowych i ściennych lub paneli LED zapewni większy komfort pracy i podniesie jej efektywność. Stylowe lampy restauracyjne i modne lampy pab to najlepszy sposób na stworzenie klimatycznego miejsca, do którego klienci będą chętnie wracać.

  Jeśli dopiero projektujesz oświetlenie wewnętrzne do swojego mieszkania, biura lub firmy, zastanawiasz się, jak powinno wyglądać oświetlenie pomieszczenia w Twoim domu, wahasz się, czy wybrać nowoczesne lampy wiszące do salonu, czy też lampy stojące będą wyglądały lepiej tam sprawdź, jakie inspiracje dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek