SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Glance Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Glance

KOD: 250sdbocadoloboglance

ID: 128885

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Glance

Okrągłe lustro naścienne

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Średnica 140 cm (55,1 cala)
Głębokość 4 cm (1,6 cala)
Waga 60 kg
Kubatura 0,30 m3

Opis

Gdy porządek jest przyjemnością rozumu, nieporządek jest rozkoszą emocji. To, co wydaje się zagmatwane i zagracone, może w mgnieniu oka nabrać nowego znaczenia, zdolnego nas zainspirować i oczarować. Zwierciadło Glance opowiada nam tę historię, skrzyżowanie życia i przyczynę chaosu. Koncepcja zdefragmentowanego lustra wydobywa jego najszlachetniejsze złote tło, gdzie jego wyjątkowe piękno pochodzi z odwagi, by zaryzykować i rzucić wyzwanie konwencjonalności.

Materiały i wykończenia:
Mahoń, Lustro Wykończone lakierem o wysokim połysku.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, Lustra okrągłe, Lustra przedpokojowe, Lustra naścienne, Pomysły na pokój gościnny, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na wejście, Współczesny salon, Projekty Salonów

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Glance

Lustro Boca do Lobo Glance

Gdy porządek jest przyjemnością rozumu, nieporządek jest rozkoszą emocji. To, co wydaje się zagmatwane i zagracone, może w mgnieniu oka nabrać nowego znaczenia, zdolnego nas zainspirować i oczarować. Zwierciadło Glance opowiada nam tę historię, skrzyżowanie życia i przyczynę chaosu. Koncepcja zdefragmentowanego lustra wydobywa jego najszlachetniejsze złote tło, gdzie jego wyjątkowe piękno pochodzi z odwagi, by zaryzykować i rzucić wyzwanie konwencjonalności.Materiały i wykończenia: Mahoń, Lustro Wykończone lakierem o wysokim połysku.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek