SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Magma Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Magma

KOD: 250sdbocadolobomagma

ID: 128895

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Magma

Okrągłe lustro aluminiowe naścienne

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość/Długość 90 cm (35 cali)
Głębokość 6 cm (2,3 cala)
Wysokość 100 cm (39 cali)

Opis

Magma Mirror znalazło inspirację głęboko pod powierzchnią Ziemi , gdzie trzy parametry fizyczne: temperatura, ciśnienie i skład odpowiadają za stworzenie czegoś tak złożonego i potężnego. Subtelne linie Magma Mirror są wynikiem precyzyjnego, ręcznego procesu. Kształt zwierciadła imituje zawieszone kryształy i fragmenty nieroztopionych skał transportowanych w magmie; które krystalizowały podczas ruchu.

Materiały i wykończenia:
Polerowane odlewane aluminium i lustro. 

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra aluminiowe, Lustra metalowe, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Magma

Lustro Boca do Lobo Magma

Magma Mirror znalazło inspirację głęboko pod powierzchnią Ziemi , gdzie trzy parametry fizyczne: temperatura, ciśnienie i skład odpowiadają za stworzenie czegoś tak złożonego i potężnego. Subtelne linie Magma Mirror są wynikiem precyzyjnego, ręcznego procesu. Kształt zwierciadła imituje zawieszone kryształy i fragmenty nieroztopionych skał transportowanych w magmie; które krystalizowały podczas ruchu.Materiały i wykończenia:Polerowane odlewane aluminium i lustro. Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek