SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka Boca do Lobo Oporto Zobacz większe

Szafka Boca do Lobo Oporto

KOD: 250sdbocadolobooporto

ID: 128837

Rodzaj meblaSzafka
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Oporto

Wysoka tablica

Rodzaj: Szafka

Dane techniczne

Szerokość/Długość 111 cm (43,7 cala)
Głębokość 51 cm (20,1 cala)
Wysokość 210 cm (82,7 cala)
Waga 187 kg
Kubatura 1,70 m3

Opis

Misternie zaprojektowany, ten nowatorski element został zainspirowany naszym miastem i rytmicznym falowaniem jego czarnych łupkowych dachów i fasad budynków. Dzięki refleksji dodano takie składniki, jak ironia, dramat i ekstrawagancja, a Oporto ożyło. Koncentrując się na autentyczności i jakości, wyprodukowaliśmy ten element, który jest tak samo wierny formie, jak i funkcji, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, które poprawiają się z czasem. Szafka z drewna, wykończona srebrnym listkiem. Jego podstawa posiada metalowe wzmocnienie.

Materiały i wykończenia:

Srebrny liść pokryty półprzezroczystym lakierem lapis o wysokim połysku, drewno, metal i szkło. 

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Wysokie tablice, kredens, Komody w stylu współczesnym, Wysokie tablice metalowe, Wysokie burty w kolorze srebrnym, Szafy z drzwiami, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Wystrój domu, Projektowanie wnętrz salonu

Napisz opinię

Szafka Boca do Lobo Oporto

Szafka Boca do Lobo Oporto

Misternie zaprojektowany, ten nowatorski element został zainspirowany naszym miastem i rytmicznym falowaniem jego czarnych łupkowych dachów i fasad budynków. Dzięki refleksji dodano takie składniki, jak ironia, dramat i ekstrawagancja, a Oporto ożyło. Koncentrując się na autentyczności i jakości, wyprodukowaliśmy ten element, który jest tak samo wierny formie, jak i funkcji, odzwierciedlając wyrafinowane poczucie luksusu i charakteru, które poprawiają się z czasem. Szafka z drewna, wykończona srebrnym listkiem. Jego podstawa posiada metalowe wzmocnienie.Materiały i wykończenia:Srebrny liść pokryty półprzezroczystym lakierem lapis o wysokim połysku, drewno, metal i szkło. Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek