RING MOON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • RING MOON

  1 440,00 zł
  • Wysokość maksymalna: 200 cm
  • Termin realizacji: 14 - 30 dni roboczych na wysyłkę
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Rodzaj gwintu: LED
  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Złoty, czarny lub biały
  • Kierunek świecenia: Wewnętrzny lub zewnętrzny
  • IP (stopień szczelności): IP20
  • Barwa światła: Ciepła lub neutralna
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

RING MOON

Nowoczesna lampa Ring Moon przyciąga wzrok

Ring Moon to nowoczesny i innowacyjny rodzaj lampy, który doskonale sprawdzi się w każdym wystroju wnętrza od tradycyjnego po high end. Rozmiar lampy Ring Moon jest niewielki, a konstrukcja sprawia, że stanie się ona punktem centralnym w Twoim salonie, jednocześnie zapewniając wystarczającą ilość światła w Twojej przestrzeni.

Wszechstronny design lampy Ring Moon

Lampa ma pionowy kształt pierścienia i jest wykonana z solidnych materiałów. Lampa Ring Moon emituje miękkie światło, które jest idealne do oświetlenia nastroju. Może to pomóc zmniejszyć stres i stworzyć relaksującą atmosferę w domu. Ma również nowoczesny i unikalny design, dodający odrobinę stylu i wyrafinowania do wystroju wnętrza. Niewielkie rozmiary lampy sprawiają, że można ją łatwo przenosić i umieszczać w dowolnym miejscu w domu, od stołu w salonie po szafkę nocną w sypialni.

Wzbogać swój dom funkcjonalną i stylową lampą Ring Moon

Kolejną wspaniałą cechą lampy Ring Moon jest jej przystępna cena. Jej regulowany system oświetlenia pozwala ustawić blask do preferowanej intensywności, kontrolując ilość światła w jednym pomieszczeniu. Dzięki temu doskonale nadaje się do dostosowania atmosfery w każdym pomieszczeniu w zależności od nastroju i aktywności.

Energooszczędna i stylowa lampa Ring Moon jako idealny wybór

Lampa Ring Moon to energooszczędne, stylowe i niedrogie rozwiązanie oświetleniowe, które nada każdej przestrzeni innowacyjny i nowoczesny wygląd. Jej elegancki design i możliwość regulacji sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego właściciela domu. Dzięki energooszczędności i fantastycznemu stylowi lampa Ring Moon z pewnością wniesie pierwszorzędny akcent do każdego wystroju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek