SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Boca do Lobo Versailles Zobacz większe

Fotel Boca do Lobo Versailles

KOD: 250sdbocadoloboversailles

ID: 128541

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaFotel
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Versailles

Fotel materiałowy z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

W. 130 x L. 100 x H. 88 cm, SH. 45 cm

Opis

Kreatywność i bogata dekoracja Pałacu Wersalskiego przyczyniły się do inspiracji do powstania tego wybujałego fotela. Boca do Lobo otwiera drogę do wolności i potrzeby ożywiania ekstrawaganckich kreacji.

CECHY PRODUKTU
Fotel wykonany w strukturze drewna i paneli w instrukcji rzeźba, wykonana z żywicy i wykończona technikami restauracyjnymi podobnymi do kamienia. Tkanina obiciowa składa się z aksamitnych i wyjmowanych poduszek. Nogi wykonane są z akrylu.

SZTUKA I TECHNIKA
Żywica, tapicerka i tokarnia.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Żywica/Włókno, aksamit, Akryl i drewno. Wykończone techniką renowacji podobną do kamienia.

DOSTOSOWYWANIE
Niestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.

Edycja limitowana, a podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Sofy I Fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele drewniane, Fotele z żywicy, Fotele z materiałów syntetycznych, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnikami

Napisz opinię

Fotel Boca do Lobo Versailles

Fotel Boca do Lobo Versailles

Kreatywność i bogata dekoracja Pałacu Wersalskiego przyczyniły się do inspiracji do powstania tego wybujałego fotela. Boca do Lobo otwiera drogę do wolności i potrzeby ożywiania ekstrawaganckich kreacji.CECHY PRODUKTUFotel wykonany w strukturze drewna i paneli w instrukcji rzeźba, wykonana z żywicy i wykończona technikami restauracyjnymi podobnymi do kamienia. Tkanina obiciowa składa się z aksamitnych i wyjmowanych poduszek. Nogi wykonane są z akrylu.SZTUKA I TECHNIKAŻywica, tapicerka i tokarnia.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAŻywica/Włókno, aksamit, Akryl i drewno. Wykończone techniką renowacji podobną do kamienia.DOSTOSOWYWANIENiestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.Edycja limitowana, a podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek