SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Boca do Lobo Pixel Zobacz większe

Komoda Boca do Lobo Pixel

KOD: 250sdbocadolobopixel

ID: 128821

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKomoda
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Pixel

Kredens aluminiowy z drzwiami

Rodzaj: Komoda
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

szer. 253 x dł. 66 x wys. 90 cm

Opis

Kultowy i niezrównany kredens Pixel to przełomowe dzieło pionierskiego designu. Ten kawałek niesie w sobie poświęcenie i sztukę tych, którzy go zbudowali, różnorodne tradycyjne techniki produkcyjne, aby stworzyć awangardowy mebel, który jest autentyczny, radosny i idealnie pasuje do ery cyfrowej. Jego zabawny charakter został uchwycony w formie i palecie kolorów, ambitnym designie i najlepszym rzemiośle. Cały ten kredens bawi się percepcją i łączy wyjątkowe materiały z wielobarwnymi kompozycjami, aby nadać kredensowi niepowtarzalny, efektowny design.

CECHY PRODUKTU
Dwustronny kredens z trzema drzwiami pokrytymi trójkątami wykonanymi z anodowanego aluminium. Różne odcienie stali nierdzewnej w złocie, miedzi i srebrze; z wykończeniem szczotkowanym i polerowanym.
Wnętrze: 3 szuflady (jedna na moduł), lustro, szklana półka i czarne lakierowane wykończenie.
Podstawa i blat: szczotkowany mosiądz z satynowym wykończeniem.

SZTUKI I TECHNIKI
Obróbka metali

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Aluminium, Akryl, Złoto

DOSTOSOWYWANIE
Dostępne są niestandardowe rozmiary i kolory z doładowaniem.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy aluminiowe, Kredensy metalowe, Kredensy z materiałów kompozytowych, Kredensy akrylowe, Kredensy z drzwiami

Napisz opinię

Komoda Boca do Lobo Pixel

Komoda Boca do Lobo Pixel

Kultowy i niezrównany kredens Pixel to przełomowe dzieło pionierskiego designu. Ten kawałek niesie w sobie poświęcenie i sztukę tych, którzy go zbudowali, różnorodne tradycyjne techniki produkcyjne, aby stworzyć awangardowy mebel, który jest autentyczny, radosny i idealnie pasuje do ery cyfrowej. Jego zabawny charakter został uchwycony w formie i palecie kolorów, ambitnym designie i najlepszym rzemiośle. Cały ten kredens bawi się percepcją i łączy wyjątkowe materiały z wielobarwnymi kompozycjami, aby nadać kredensowi niepowtarzalny, efektowny design.CECHY PRODUKTUDwustronny kredens z trzema drzwiami pokrytymi trójkątami wykonanymi z anodowanego aluminium. Różne odcienie stali nierdzewnej w złocie, miedzi i srebrze; z wykończeniem szczotkowanym i polerowanym.Wnętrze: 3 szuflady (jedna na moduł), lustro, szklana półka i czarne lakierowane wykończenie.Podstawa i blat: szczotkowany mosiądz z satynowym wykończeniem.SZTUKI I TECHNIKIObróbka metaliMATERIAŁY I WYKOŃCZENIAAluminium, Akryl, ZłotoDOSTOSOWYWANIEDostępne są niestandardowe rozmiary i kolory z doładowaniem.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek