SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Boca do Lobo Angra Zobacz większe

Komoda Boca do Lobo Angra

KOD: 250sdbocadoloboangra

ID: 128827

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaKomoda
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Angra

Kredens z drzwiami

Rodzaj: Komoda
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

Szerokość/Długość: 224 cm (88,2 in.)
Głębokość: 66 cm (26,0 in.)
Wysokość: 84 cm (33,1 in.)

Opis

Luksusowy kredens w kolorze czarnym na wysoki połysk. Ten wyjątkowy kredens składa hołd historycznemu miastu „Angra do Heroismo” na Azorach w Portugalii. Uwodzicielski i elegancki kredens, wyróżniający się kształtem i zakrzywionym designem, zapewnia dotykową koncentrację na wykwintnym marmurowym blacie. Polerowane mosiężne nóżki tworzą wspaniały akcent, zapewniając efektowny design.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się przez kolekcję ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy drewniane, Kredensy metalowe, Kredensy marmurowe, Kredensy mosiężne, Kredensy z kamienia naturalnego, Kredensy z drzwiami

Napisz opinię

Komoda Boca do Lobo Angra

Komoda Boca do Lobo Angra

Luksusowy kredens w kolorze czarnym na wysoki połysk. Ten wyjątkowy kredens składa hołd historycznemu miastu „Angra do Heroismo” na Azorach w Portugalii. Uwodzicielski i elegancki kredens, wyróżniający się kształtem i zakrzywionym designem, zapewnia dotykową koncentrację na wykwintnym marmurowym blacie. Polerowane mosiężne nóżki tworzą wspaniały akcent, zapewniając efektowny design.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się przez kolekcję ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek