OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Producent zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokaż:
  Pokazuje 1 - 24 z 41437 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 41437 elementów

  OŚWIETLENIE

  Nowoczesne oświetlenie domu pozwala wszystkim domownikom czuć się komfortowo i bezpiecznie we własnych czterech kątach. Tylko dobrze dobrane oświetlenie pokojowe, lampy do salonu czy lampy kuchenne sprawiają, że mieszkanie jest funkcjonalne i wygodne, a jednocześnie decyduje o panującym w nim klimacie. Jednak lampy do domu to nie tylko modne i designerskie oświetlenie wewnętrzne, ale także wydajne i dobrze zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne, zbudowane z lamp elewacyjnych, wjazdowych, słupków ogrodowych, latarni, a nawet wyjątkowych i pomysłowych mebli LED, donic podświetlanych oraz wyjątkowo dekoracyjne kule świecące. Sprawdź, jak zmieni się Twój dom, gdy umieścisz w nim nasze designerskie lampy. Stwórz z nami przestrzeń, w której nigdy nie brakuje światła i pozytywnej energii!

  A może interesują Cię nowoczesne lampy do biura lub Twojej firmy? Oświetlenie biurowe: oprawy sufitowe, kinkiety, panele, nowoczesne sufity tworzą funkcjonalne miejsce pracy, a pomysłowe i oryginalne oświetlenie restauracji, pabu czy hotelu wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli szukasz inspiracji, interesują Cię wyjątkowe i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe: designerskie lampy, lampy modułowe, lampy systemowe, szynoprzewody czy oświetlenie linowe, możesz polegać na naszych pomysłach. W naszym katalogu można znaleźć różnego rodzaju oprawy natynkowe i wpuszczane najbardziej cenionych marek, wysokiej jakości oświetlenie techniczne i designerskie, a także nowoczesne lampy uznanych i cenionych projektantów.

  Zmień przestrzeń, w której mieszkasz i pracujesz. Zainspirować się. Nasze designerskie oświetlenie w wersji premium czeka na Ciebie.


  Payments

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek