OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 24 z 17202 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 17202 elementów

  OŚWIETLENIE

  Nowoczesne oświetlenie domu pozwala wszystkim domownikom czuć się komfortowo i bezpiecznie we własnych czterech kątach. Tylko dobrze dobrane oświetlenie pokojowe, lampy do salonu czy lampy kuchenne sprawiają, że mieszkanie jest funkcjonalne i wygodne, a jednocześnie decyduje o panującym w nim klimacie. Jednak lampy do domu to nie tylko modne i designerskie oświetlenie wewnętrzne, ale także wydajne i dobrze zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne, zbudowane z lamp elewacyjnych, wjazdowych, słupków ogrodowych, latarni, a nawet wyjątkowych i pomysłowych mebli LED, donic podświetlanych oraz wyjątkowo dekoracyjne kule świecące. Sprawdź, jak zmieni się Twój dom, gdy umieścisz w nim nasze designerskie lampy. Stwórz z nami przestrzeń, w której nigdy nie brakuje światła i pozytywnej energii!

  A może interesują Cię nowoczesne lampy do biura lub Twojej firmy? Oświetlenie biurowe: oprawy sufitowe, kinkiety, panele, nowoczesne sufity tworzą funkcjonalne miejsce pracy, a pomysłowe i oryginalne oświetlenie restauracji, pabu czy hotelu wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli szukasz inspiracji, interesują Cię wyjątkowe i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe: designerskie lampy, lampy modułowe, lampy systemowe, szynoprzewody czy oświetlenie linowe, możesz polegać na naszych pomysłach. W naszym katalogu można znaleźć różnego rodzaju oprawy natynkowe i wpuszczane najbardziej cenionych marek, wysokiej jakości oświetlenie techniczne i designerskie, a także nowoczesne lampy uznanych i cenionych projektantów.

  Zmień przestrzeń, w której mieszkasz i pracujesz. Zainspirować się. Nasze designerskie oświetlenie w wersji premium czeka na Ciebie.

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek