SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Boca do Lobo Gold Faux-Marble Zobacz większe

Parawan Boca do Lobo Gold Faux-Marble

KOD: 250sdbocadolobogoldfaux-marble

ID: 128857

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaParawan
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Gold Faux-Marble

Ekran z włókna szklanego

Rodzaj: Parawan
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

szer. 213 x dł. 13 x wys. 163 cm

Opis

Posiadanie mebli z ręcznie malowanym sztucznym marmurem symbolizuje bogactwo i dobrobyt. W tamtych czasach był to symbol statusu, który zainspirował naszych obecnych producentów mebli, którzy przyjęli koncepcję ręcznego malowania. Nasi utalentowani projektanci i mistrzowie rzemieślnicy stworzyli tę niezwykle pożądaną biżuterię, która jest biżuterią do domu.

CECHY PRODUKTU
Składany ekran z trzema zakładkami wykonanymi z włókna szklanego wykończonego ręcznie malowanym sztucznym marmurem .

SZTUKA I TECHNIKA
Ręcznie malowany sztuczny marmur.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Włókno szklane wypełnione spienialnym poliuretanem. Ręcznie malowany sztuczny marmur.

DOSTOSOWYWANIE
Niestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.

Edycja limitowana, podróż poprzez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Przegrody, Parawany pokojowe, Systemy i jednostki pamięci masowej, Ekrany, Organizacja magazynowania i przestrzeni, Parawan, Ekran, Parawany w stylu współczesnym, Ścianki działowe z włókna szklanego, Przegrody do pokoju z materiałów syntetycznych, Przegrody do pomieszczeń z poliuretanu (Pu), Ekrany w stylu współczesnym, Ekrany z włókna szklanego, Ekrany z materiałów syntetycznych, Sita poliuretanowe (Pu)

Napisz opinię

Parawan Boca do Lobo Gold Faux-Marble

Parawan Boca do Lobo Gold Faux-Marble

Posiadanie mebli z ręcznie malowanym sztucznym marmurem symbolizuje bogactwo i dobrobyt. W tamtych czasach był to symbol statusu, który zainspirował naszych obecnych producentów mebli, którzy przyjęli koncepcję ręcznego malowania. Nasi utalentowani projektanci i mistrzowie rzemieślnicy stworzyli tę niezwykle pożądaną biżuterię, która jest biżuterią do domu.CECHY PRODUKTUSkładany ekran z trzema zakładkami wykonanymi z włókna szklanego wykończonego ręcznie malowanym sztucznym marmurem .SZTUKA I TECHNIKARęcznie malowany sztuczny marmur.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAWłókno szklane wypełnione spienialnym poliuretanem. Ręcznie malowany sztuczny marmur.DOSTOSOWYWANIENiestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.Edycja limitowana, podróż poprzez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek