OŚWIETLENIE DLA DZIECKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

OŚWIETLENIE DLA DZIECKA

Oświetlenie do pokoju dziecięcego

Dobieramy oświetlenie do pokoju dziecięcego oraz lampy dla dzieci nie tylko ze względu na ich walory użytkowe, ale także uwzględniamy właściwości, które gwarantują dzieciom bezpieczeństwo. Aspekt wizualny to także bardzo ważny czynnik, który często może przesądzić o wyborze lampy do pokoju dziecięcego. Oświetlenie pokoju dziecięcego, a właściwie jego specjalna konstrukcja, rządzi się swoimi prawami. Co naturalne, zazwyczaj staramy się, aby spójność stylistyczna w dziecięcym pokoju nie została zakłócona przypadkowo dobranymi detalami. Dlatego najbardziej poszukiwanymi oprawami do pokoju dziecięcego są lampy wiszące, kinkiety i lampki nocne o niepowtarzalnej kolorystyce i specyficznych, czasem bajkowych wzorach.

Nowoczesne lampy do pokoju dziecięcego z naszej kolekcji przypadną do gustu wszystkim miłośnikom praktycznych, niezawodnych i oryginalnych rozwiązań. Należą do nich designerskie lampy w kształcie zwierząt, takie jak: lampka misia, lampka królika i inne ociekające słodyczą stwory, nowoczesne kinkiety do pokoju dziecięcego, inspirowane popularnymi trendami aranżacyjnymi czy kolorowe lampki biurkowe w wielu niecodziennych wzorach i kolorach .

Jeśli chcesz, aby pokój Twojego maluszka zamienił się w oazę pełną bajkowych kolorów i światła, zainspiruj się naszymi propozycjami. Czekają na Ciebie najwyższej klasy designerskie lampki, idealne do pokoju dziecięcego, w którym nic nie zakłóci beztroskiej zabawy i odprężającego snu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek