SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Pietra Oval XL Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Pietra Oval XL

KOD: 250sdbocadolobopietraovalxl

ID: 128793

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Boca do Lobo Pietra Oval XL

Owalny stół z marmuru Calacatta

Rodzaj: Stół
Rok produkcji: 2020

Opis

Bawiąc się funkcjonalnością i rzeźbiarską formą, stół do jadalni Pietra tworzy ponadczasowe wrażenia dzięki klasycznej aurze i najlepszym białym marmurem Calacatta.

Przypominając epokę renesansu, jego owalny blat delikatnie spoczywa na trzech solidnych marmurowych kolumnach, z których każda poczęty z solidnych bloków ręcznie rzeźbionych i obróconych, aby stworzyć różne szczegóły dla dodatkowej tekstury. Szlachetny materiał wyrzeźbiony w warsztatach Boca do Lobo, tworzący wyrazisty stół do jadalni, idealny do eleganckich i wyrafinowanych jadalni. Zaprojektowany dla ośmiu miejsc, nowoczesny styl Pietra jest bez wysiłku stylowy i nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz.

CECHY PRODUKTU
Owalny stół z białego marmuru Calacatta. Trzy szczegółowe cokoły z toczonego marmuru.

SZTUKA I TECHNIKA
Toczony marmur.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Marmur Calacatta.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu współczesnym, Stoły marmurowe, Stoły z kamienia naturalnego, Stoły marmurowe Calacatta, Stoły owalne, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Pietra Oval XL

Stół Boca do Lobo Pietra Oval XL

Bawiąc się funkcjonalnością i rzeźbiarską formą, stół do jadalni Pietra tworzy ponadczasowe wrażenia dzięki klasycznej aurze i najlepszym białym marmurem Calacatta.Przypominając epokę renesansu, jego owalny blat delikatnie spoczywa na trzech solidnych marmurowych kolumnach, z których każda poczęty z solidnych bloków ręcznie rzeźbionych i obróconych, aby stworzyć różne szczegóły dla dodatkowej tekstury. Szlachetny materiał wyrzeźbiony w warsztatach Boca do Lobo, tworzący wyrazisty stół do jadalni, idealny do eleganckich i wyrafinowanych jadalni. Zaprojektowany dla ośmiu miejsc, nowoczesny styl Pietra jest bez wysiłku stylowy i nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz.CECHY PRODUKTUOwalny stół z białego marmuru Calacatta. Trzy szczegółowe cokoły z toczonego marmuru.SZTUKA I TECHNIKAToczony marmur.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAMarmur Calacatta.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek