SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Bonsai Poplar Root Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Bonsai Poplar Root

KOD: 250sdbocadolobobonsaipoplarroot

ID: 128791

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Bonsai Poplar Root

Drewniany stół jadalny

Rodzaj: Stół
Rok produkcji: 2020

Opis

Ekstremalna prostota, współczesna estetyka i uwodzicielska moc: to cechy odzwierciedlone w każdym szczególe, które sprawiają, że Bonsai miłość od pierwszego wejrzenia. Odnosząc się do podejścia firmy Boca do Lobo do ponownego dostosowywania tradycyjnych stylów mebli i nierozerwalnie połączone z innowacyjnymi procesami, stół do jadalni Bonsai szczyci się odważnymi liniami i charakterem w fantastycznej mieszance stylów i wykończenia materiałowe.

CECHY PRODUKTU
Stół wykonany ręcznie z drewna o nieregularnym wykończeniu powierzchni i niepowtarzalnej fasetowanej formie. Wykończony drewnem topoli.

SZTUKI I TECHNIKI
Stolarka, Lakierowanie, Szkło i Lakierowanie.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Deszczowa zieleń z wysokim błyszczące wykończenie lakierem na strukturze mahoniu. Dostępne również wykończenie w kolorze czarnym o wysokim połysku.

DOSTOSOWYWANIE
Niestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.

Edycja limitowana, a podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu współczesnym, Stoły drewniane, Stoły z litego drewna, Stoły mahoniowe, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Bonsai Poplar Root

Stół Boca do Lobo Bonsai Poplar Root

Ekstremalna prostota, współczesna estetyka i uwodzicielska moc: to cechy odzwierciedlone w każdym szczególe, które sprawiają, że Bonsai miłość od pierwszego wejrzenia. Odnosząc się do podejścia firmy Boca do Lobo do ponownego dostosowywania tradycyjnych stylów mebli i nierozerwalnie połączone z innowacyjnymi procesami, stół do jadalni Bonsai szczyci się odważnymi liniami i charakterem w fantastycznej mieszance stylów i wykończenia materiałowe.CECHY PRODUKTUStół wykonany ręcznie z drewna o nieregularnym wykończeniu powierzchni i niepowtarzalnej fasetowanej formie. Wykończony drewnem topoli.SZTUKI I TECHNIKIStolarka, Lakierowanie, Szkło i Lakierowanie.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIADeszczowa zieleń z wysokim błyszczące wykończenie lakierem na strukturze mahoniu. Dostępne również wykończenie w kolorze czarnym o wysokim połysku.DOSTOSOWYWANIENiestandardowe rozmiary i kolory są dostępne za dopłatą.Edycja limitowana, a podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek