SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Ring Filigree II Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Ring Filigree II

KOD: 250sdbocadoloboringfiligreeii

ID: 128900

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Boca do Lobo Ring Filigree II

Mosiężne lustro naścienne w okrągłej ramie

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

Ø 150 cm | 59,1 in
H 18 cm | 7,1 in

Opis

Lustro Filigree Ring wykorzystuje jedną z najstarszych znanych technik tworzenia biżuterii. Całkowicie ręcznie wykonany, z precyzyjnie dopasowanym mosiężnym sznurkiem, Filigranowy Pierścień rozkwita w tradycyjnym hołdzie portugalskiej kulturze i zaangażowaniu, niczym klejnot, który odzwierciedla wieczne piękno, gdy jest kontemplowany. Krawędź dużego lustra ściennego jest wykonana z mosiężnych sznurków pozłacanych 18-karatowym złotem, tworząc wykwintną złotą okrągłą ramę, która unosi każde ustawienie do światowej klasy wnętrz. Bogactwo Filigranowego Pierścienia leży w jego szczegółowej ekspresji biżuterii, w której wykwalifikowani rzemieślnicy starannie lutują maleńkie koraliki i skręcone nitki, aby tworzyć uderzające motywy artystyczne. Cenne dzieło sztuki, które składa hołd najlepszemu rzemiosłu, idealne do wyjątkowego i ekskluzywnego domu.
CECHY PRODUKTU
Struktura lustra Filigree jest wykonana z mosiężnych linek, pozłacanych 18-karatowym złotem. 

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra metalowe, Lustra mosiężne, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Ring Filigree II

Lustro Boca do Lobo Ring Filigree II

Lustro Filigree Ring wykorzystuje jedną z najstarszych znanych technik tworzenia biżuterii. Całkowicie ręcznie wykonany, z precyzyjnie dopasowanym mosiężnym sznurkiem, Filigranowy Pierścień rozkwita w tradycyjnym hołdzie portugalskiej kulturze i zaangażowaniu, niczym klejnot, który odzwierciedla wieczne piękno, gdy jest kontemplowany. Krawędź dużego lustra ściennego jest wykonana z mosiężnych sznurków pozłacanych 18-karatowym złotem, tworząc wykwintną złotą okrągłą ramę, która unosi każde ustawienie do światowej klasy wnętrz. Bogactwo Filigranowego Pierścienia leży w jego szczegółowej ekspresji biżuterii, w której wykwalifikowani rzemieślnicy starannie lutują maleńkie koraliki i skręcone nitki, aby tworzyć uderzające motywy artystyczne. Cenne dzieło sztuki, które składa hołd najlepszemu rzemiosłu, idealne do wyjątkowego i ekskluzywnego domu.CECHY PRODUKTUStruktura lustra Filigree jest wykonana z mosiężnych linek, pozłacanych 18-karatowym złotem. Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek