SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Louis XVI Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Louis XVI

KOD: 250sdbocadolobolouisxvi

ID: 128897

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Louis XVI

Prostokątne, naścienne, mahoniowe lustro w ramie

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

Szerokość/Długość 94 cm (37 cali)
Głębokość 6 cm (2,4 cala)
Wysokość 192 cm (75,6 cala)
Waga 60 kg
Kubatura 0,37 m3

Opis

Pasja Boca do Lobo do reinterpretacji przeszłości za pomocą nowoczesnych ilustracji projektowych i wykończeń materiałów doprowadziła do stworzenia kilku kultowych dzieł inspirowanych ważnymi postaciami historycznymi i punktami orientacyjnymi. Żonaty z Marią Antoniną, Ludwik XVI był ostatnim panującym francuskim monarchą. Zainspirowane stylem rokoko, lustro Ludwika XVI ma dużą ramę charakteryzującą się pięknymi, ręcznie rzeźbionymi liniami i tradycyjnymi cechami oraz podobnymi elementami projektu jak jego odpowiednik Marii Antoniny.

Materiały i wykończenia:

Utlenione wykończenie z efektem rdzy na mahoniowej strukturze.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu klasycznym, Lustra Ludwika Xvi, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, lustra prostokątne, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na wejście, Hol wejściowy

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Louis XVI

Lustro Boca do Lobo Louis XVI

Pasja Boca do Lobo do reinterpretacji przeszłości za pomocą nowoczesnych ilustracji projektowych i wykończeń materiałów doprowadziła do stworzenia kilku kultowych dzieł inspirowanych ważnymi postaciami historycznymi i punktami orientacyjnymi. Żonaty z Marią Antoniną, Ludwik XVI był ostatnim panującym francuskim monarchą. Zainspirowane stylem rokoko, lustro Ludwika XVI ma dużą ramę charakteryzującą się pięknymi, ręcznie rzeźbionymi liniami i tradycyjnymi cechami oraz podobnymi elementami projektu jak jego odpowiednik Marii Antoniny.Materiały i wykończenia:Utlenione wykończenie z efektem rdzy na mahoniowej strukturze.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek