SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konsola Boca do Lobo Monochrome Zobacz większe

Konsola Boca do Lobo Monochrome

KOD: 250sdbocadolobomonochrome

ID: 128544

Rodzaj meblaKonsola
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Monochrome

Konsola z włókna szklanego

Rodzaj: Konsola

Opis

Demonstracja zarówno wyobraźni, jak i silnych umiejętności projektowych, w połączeniu z wyjątkowym kunsztem, Monochrome to niezwykły element, który wyróżnia się w każdym pomieszczeniu lub ustawieniu. Wyraża on wiodącą perspektywę, chociaż ma wyraźny kształt i kolor. Dostępny w kolorze złotym, fioletowym i elektrycznym niebieskim, Monochromatyczny nadaje charakter i kręgosłup.

Materiały i wykończenia:
Uformowane włókno szklane wypełnione rozszerzalnym poliuretanem

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły konsolowe, Stół konsolowy, Stoły konsolowe w stylu współczesnym, Stoły konsolowe z włókna szklanego, Stoły konsolowe z materiałów syntetycznych, Meble z najwyższej półki, Meble luksusowe, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na wejście, Współczesny salon

Napisz opinię

Konsola Boca do Lobo Monochrome

Konsola Boca do Lobo Monochrome

Demonstracja zarówno wyobraźni, jak i silnych umiejętności projektowych, w połączeniu z wyjątkowym kunsztem, Monochrome to niezwykły element, który wyróżnia się w każdym pomieszczeniu lub ustawieniu. Wyraża on wiodącą perspektywę, chociaż ma wyraźny kształt i kolor. Dostępny w kolorze złotym, fioletowym i elektrycznym niebieskim, Monochromatyczny nadaje charakter i kręgosłup.Materiały i wykończenia:Uformowane włókno szklane wypełnione rozszerzalnym poliuretanemEdycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek