SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka Boca do Lobo Pixel Anodized Zobacz większe

Szafka Boca do Lobo Pixel Anodized

KOD: 250sdbocadolobopixelanodized

ID: 128842

Rodzaj meblaSzafka
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Pixel Anodized

Kredens aluminiowy z drzwiami

Rodzaj: Szafka

Dane techniczne

Szerokość/Długość 81 cm (31,9 cala)
Głębokość 41 cm (16,1 cala)
Wysokość 166 cm (65,4 cala)
Waga 210 kg
Kubatura 0,97 m3

Opis

Ten kawałek zrodził się z silnego pragnienia naszych projektantów do innowacji i ich otwartego umysłu, aby połączyć i przyjąć kunszt i techniki z różnych form i stylów artystycznych. Mocny, trwały i zainwestowany w piękno i wytrzymałość, ten mebel został ręcznie wykonany z najlepszych materiałów w projektach tak funkcjonalnych, jak i imponujących pod względem estetycznym.

Materiały i wykończenia:

Aluminium, Akryl, Złoto

Edycja Limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Wysokie tablice, kredens, Komody w stylu współczesnym, Wysokie burty aluminiowe, Wysokie tablice metalowe, Wysokie burty z materiałów kompozytowych, Tablice akrylowe, Szafy z drzwiami, Komody z szufladami, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na salon

Napisz opinię

Szafka Boca do Lobo Pixel Anodized

Szafka Boca do Lobo Pixel Anodized

Ten kawałek zrodził się z silnego pragnienia naszych projektantów do innowacji i ich otwartego umysłu, aby połączyć i przyjąć kunszt i techniki z różnych form i stylów artystycznych. Mocny, trwały i zainwestowany w piękno i wytrzymałość, ten mebel został ręcznie wykonany z najlepszych materiałów w projektach tak funkcjonalnych, jak i imponujących pod względem estetycznym.Materiały i wykończenia:Aluminium, Akryl, ZłotoEdycja Limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek