Lampy na zamówienie, producent lamp designerskich

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampy na zamówienie

galeria.jpg

Przygotowane pod twój projekt

Stworzenie idealnego wnętrza jest niemożliwe bez odpowiedniej oprawy oświetleniowej. Aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, warto zainstalować w pomieszczeniu lampy na zamówienie, które będą idealnie dostosowane pod względem stylistyki czy natężenia dawanego światła. Odpowiednie warunki świetlne pozwalają bowiem na wprowadzenie właściwego nastroju oraz podkreślenie walorów stylistycznych danej przestrzeni.

3.jpg

Dlaczego warto zgłosić się do biura projektowego?

Lampy designerskie są świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie potrafią znaleźć odpowiedniego żyrandola, kinkietu czy lampy stojącej w katalogach sklepów oferujących gotowe wyroby. Wystarczy skontaktować się z biurem projektowym, aby przekazać swoje preferencje dot. formy oświetlenia. Po konsultacjach, zespół designerów przygotowuje projekty lamp w oparciu o wszelkie wskazówki przekazane przez interesanta. Należy jednak pamiętać o tym, iż ogromne znaczenie ma nie tylko sama forma produktu, ale również otoczenie, w jakim ma on działać. Kolorystyka wnętrz, układ przestrzenny pomieszczenia, a nawet materiały użyte przy wystroju wywierają bardzo duży wpływ na rozchodzenie się światła.

Współpracuj z profesjonalistami

Prowadzona przez nas firma Maximus Design to producent lamp na zamówienie, który już od lata działa w branży dekoratorskiej. Jesteśmy w stanie zarówno sami zaprojektować wyrób dostosowany do preferencji klienta, jak i stworzyć lampę nawiązującą formą do rozwiązań stylistycznych i innych produktów, które zostały wskazane przez zleceniodawcę. Dzięki temu, nasi interesanci nie są ograniczeni w działaniach do wyboru jednego z gotowych wzorców, lecz mogą skorzystać z rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań. Tworzone przez nas lampy designerskie odznaczają się jakością wyższą od produktów wytwarzanych masowo. Materiały wysokiej jakości są ze sobą odpowiednio spasowane, przez co oferowane przez nas wyroby cechują się wytrzymałością i długowiecznością. Tymi cechami często nie mogą poszczycić się towary dostępne na półkach wielkich sklepów, nastawionych na jak największą produkcję, przy jednoczesnym ograniczonym skupieniu na dbaniu o poziom wykonania.

2.jpg

Oświetlenie a biznes

Lampy na zamówienie świetnie się sprawdzą nie tylko w zwykłych mieszkaniach, ale również - a może i przede wszystkim - w firmowych lokalach. Stworzenie salonu fryzjerskiego czy restauracji w końcu wymaga zadbania o aranżację ciekawego wnętrza przyciągającego klientów. Nietuzinkowość, wyjątkowość i pomysłowość są tutaj zatem mile widziane. Właśnie w takich przypadkach kontakt ze specjalistami tworzącymi lampy designerskie jest szczególnie istotny. Wspólne starania pomogą bowiem w stworzeniu przestrzeni, która swoją atmosferą będzie przyciągać klientów.

Oświetlenie high end

Wniesienie oświetlenia high-end do swojego wnętrza to inwestycja, która nie tylko podkreśli jego wyjątkowość, ale również zapewni niezrównaną jakość, wyrafinowanie i funkcjonalność. Dzięki temu można stworzyć przestrzeń, która oczarowuje, inspiruje i emanuje luksusem. Jeśli poszukujesz oświetlenia, które jest jednocześnie piękne, funkcjonalne i ekskluzywne, oświetlenie high-end to idealny wybór, który spełni najwyższe wymagania i stanie się centrum uwagi każdego wnętrza.

oswietlenie-high-end.jpg

Zobacz co możemy dla ciebie zrobić

Indywidualne lampy stworzone na podstawie Twojej wizji Instalacje oświetlenia biurowego Instalacje oświetlenia dla klubów nocnych Instalacje oświetlenia sportowego Instalacje oświetlenia teatralnego Instalacje oświetlenia w kościołach Instalacje oświetleniowe dla handlu detalicznego Lampa stworzona według Twoich preferencji Lampy dopasowane do Twojego projektu aranżacji wnętrza Lampy dostępne w różnorodnych konfiguracjach Lampy dostosowane do Twoich potrzeb Lampy, które odzwierciedlają Twój unikalny styl Lampy, które wyróżnią Twoje wnętrze Lampy stworzone na miarę Twojego stylu dekoracji Oświetlenie zaprojektowane indywidualnie dla Ciebie Lampy stworzone na podstawie Twojej wizji
Lampy wykonane na specjalne zamówienie Lampy wykonane ręcznie, zgodnie z Twoim zamówieniem Lampy wykonane według Twojego autorskiego projektu Lampy wykonane według Twojego projektu Lampy wykonane z dbałością o detale według Twojego zamówienia Lampy wykonane z dbałością o szczegóły zgodnie z Twoimi wytycznymi Lampy wykonane zgodnie z Twoim projektem Montaż oświetlenia domowego Montaż oświetlenia historycznego Montaż oświetlenia wystawienniczego Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne Oświetlenie dynamiczne Oświetlenie ekspozycyjne Oświetlenie interaktywne Oświetlenie podłogowe Lampy stworzone według Twojego gustu
Stworzone specjalnie dla Ciebie lampy Systemy oświetlenia dla domów Systemy oświetlenia dla ogrodów Systemy oświetlenia przemysłowego Systemy oświetlenia wizyjnego Systemy oświetlenia zewnętrznego Systemy oświetleniowe Systemy oświetleniowe do wystaw Twórcze lampy wykonane specjalnie dla Ciebie Unikalne oświetlenie dostępne tylko na zamówienie Unikatowe lampy, które spełnią Twoje wymagania Usługi oświetleniowe Usługi projektowania oświetleniowego dla biur Usługi serwisowe oświetleniowe Wspomaganie świetlne Wyposażenie świetlne Lampy stworzone z myślą o Tobie Personalizowane lampy, które dodać blasku Twojemu wnętrzu

Zapraszamy do kontaktu!

Powyższe argumenty pokazują, iż lampy na zamówienie są świetną propozycją dla osób, którym zależy na wysokiej jakości, pomysłowości i estetyce wystroju wnętrza. Oprócz autorskich opraw oświetleniowych, wykonujemy również meble na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą, aby ich wnętrze było atrakcyjne, przytulne i funkcjonalne!


+48 77 545 42 50

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek