SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Filigree Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Filigree

KOD: 250sdbocadolobofiligree

ID: 128904

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Filigree

Okrągłe mosiężne lustro naścienne w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość 152 cm (59,8 cala)
Głębokość 10 cm (3,9 cala)
Wysokość 99 cm (39,8 cala)

Opis

Filigranowe lustro wykorzystuje jedną z najstarszych znanych technik tworzenia biżuterii. Całkowicie ręcznie wykonane, z precyzyjnie dopasowanym mosiężnym sznurkiem, Filigranowe Lustro rozkwita w kształcie tradycyjnym dla portugalskiej kultury i sztuki. To prawdziwe dzieło sztuki, to luksusowe lustro oddaje hołd dziedzictwu i kunsztowi Boca do Lobo.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie widziane - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra metalowe, Lustra mosiężne, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Ręcznie robione meble, Pomysły na wystrój salonu; Najdroższy, Meble z najwyższej półki

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Filigree

Lustro Boca do Lobo Filigree

Filigranowe lustro wykorzystuje jedną z najstarszych znanych technik tworzenia biżuterii. Całkowicie ręcznie wykonane, z precyzyjnie dopasowanym mosiężnym sznurkiem, Filigranowe Lustro rozkwita w kształcie tradycyjnym dla portugalskiej kultury i sztuki. To prawdziwe dzieło sztuki, to luksusowe lustro oddaje hołd dziedzictwu i kunsztowi Boca do Lobo.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie widziane - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek