SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka Boca do Lobo D. Heritage Zobacz większe

Szafka Boca do Lobo D. Heritage

KOD: 250sdbocadolobod.heritage

ID: 128838

Rodzaj meblaSzafka
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo D. Heritage

Mahoniowy kredens z drzwiami

Rodzaj: Szafka

Dane techniczne

Szerokość/Długość 110 cm (43,3 cala)
Głębokość 60 cm (23,6 cala)
Wysokość 165 cm (65 cali)
Waga 207 kg
Kubatura 2,2 m3

Opis

Mocno inspirowany portugalską historią i kulturą, Dom Heritage jest skrzyżowaniem dwóch najbardziej kultowych elementów projektu Boca do Lobo, zachowując formę gabinetu Dom Manuel, z wykorzystaniem wykończenia azulejo, które można znaleźć na kawałki dziedzictwa. Używane do opowiadania historii, płytki azulejo stały się coraz bardziej popularne za panowania króla Manuela, stanowiąc punkt orientacyjny w portugalskiej architekturze. Dom Heritage jest hołdem złożonym wielkiej epoce kraju, a także tradycyjnym rzemiosłom rzemieślniczym, które Boca do Lobo stara się utrzymać przy życiu.

Materiały i wykończenia:

Azulejo i lustro; Mahoniowe nogi wykończone czarnym lakierem.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Wysokie tablice, kredens, Wysokie burty w stylu klasycznym, listwy drewniane, mahoniowe wysokie deski, Kredensy z drzwiami

Napisz opinię

Szafka Boca do Lobo D. Heritage

Szafka Boca do Lobo D. Heritage

Mocno inspirowany portugalską historią i kulturą, Dom Heritage jest skrzyżowaniem dwóch najbardziej kultowych elementów projektu Boca do Lobo, zachowując formę gabinetu Dom Manuel, z wykorzystaniem wykończenia azulejo, które można znaleźć na kawałki dziedzictwa. Używane do opowiadania historii, płytki azulejo stały się coraz bardziej popularne za panowania króla Manuela, stanowiąc punkt orientacyjny w portugalskiej architekturze. Dom Heritage jest hołdem złożonym wielkiej epoce kraju, a także tradycyjnym rzemiosłom rzemieślniczym, które Boca do Lobo stara się utrzymać przy życiu.Materiały i wykończenia:Azulejo i lustro; Mahoniowe nogi wykończone czarnym lakierem.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek