SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Metamorphosis Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Metamorphosis

KOD: 250sdbocadolobometamorphosis

ID: 128893

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Metamorphosis

Naścienne lustro ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym oświetleniem

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

Ø 145,5 cm | 57,2 in
D 22 cm | 8,6 in

Opis

Sztuka współczesna wymyślona dla tych, którzy doceniają w życiu wielkie rzeczy, odnajdują piękno w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Duża okrągła rzeźba ścienna Metamorfoza została zaprojektowana z wklęsłym kształtem z polerowanej stali nierdzewnej i pokryta w niklowanej kąpieli. Niespokojny, ale elegancki złoty skorpion z odlewanego mosiądzu unosi się pośrodku, lądując w półkuli z polerowanej stali nierdzewnej, otoczonej ciepłym światłem. Ta wyrazista dekoracja ścienna powstała z najlepszego kunsztu dla najbardziej wyjątkowych pokoi i niezwykłych wnętrz. Hołd dla najciemniejszej strony natury, gdzie wyzwania nigdy nie istnieją.
CECHY PRODUKTU
Konstrukcja ze stali nierdzewnej, system oświetlenia i odlewany mosiądz. 
SZTUKI I TECHNIKI
Odlewanie mosiądzu.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Oświetlenie łazienkowe, Lustra ze zintegrowanym oświetleniem; Lustro, Lustro ze zintegrowanym oświetleniem; Lustra w stylu współczesnym, Lustra ze stali nierdzewnej, Lustra metalowe, Lustra okrągłe, Lustra naścienne, Lustra w stylu współczesnym ze zintegrowanym oświetleniem; Lustra ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym oświetleniem; Metalowe lustra ze zintegrowanym oświetleniem

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Metamorphosis

Lustro Boca do Lobo Metamorphosis

Sztuka współczesna wymyślona dla tych, którzy doceniają w życiu wielkie rzeczy, odnajdują piękno w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Duża okrągła rzeźba ścienna Metamorfoza została zaprojektowana z wklęsłym kształtem z polerowanej stali nierdzewnej i pokryta w niklowanej kąpieli. Niespokojny, ale elegancki złoty skorpion z odlewanego mosiądzu unosi się pośrodku, lądując w półkuli z polerowanej stali nierdzewnej, otoczonej ciepłym światłem. Ta wyrazista dekoracja ścienna powstała z najlepszego kunsztu dla najbardziej wyjątkowych pokoi i niezwykłych wnętrz. Hołd dla najciemniejszej strony natury, gdzie wyzwania nigdy nie istnieją.CECHY PRODUKTUKonstrukcja ze stali nierdzewnej, system oświetlenia i odlewany mosiądz. SZTUKI I TECHNIKIOdlewanie mosiądzu.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek