SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Boca do Lobo Soleil Zobacz większe

Krzesło Boca do Lobo Soleil

KOD: 250sdbocadolobosoleil

ID: 128777

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaKrzesło
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Soleil

Krzesło z tkaniny

Rodzaj: Krzesło
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

Szerokość/Długość: 43 cm (16,9 cala)
Głębokość: 52,5 cm (20,6 cala)
Wysokość: 83 cm (32,6 cala)

Opis

Krzesło Soleil to synteza stylów i zmysłów. Zainspirowany duchem i misją słynnego Cirque du Soleil, celem jest inwokowanie, prowokowanie i ewokowanie.

Warianty:
- SoleilEdycja limitowana
- SoleilEdycja rzadka

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób nigdy wcześniej nie widziałem - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła tapicerowane

Napisz opinię

Krzesło Boca do Lobo Soleil

Krzesło Boca do Lobo Soleil

Krzesło Soleil to synteza stylów i zmysłów. Zainspirowany duchem i misją słynnego Cirque du Soleil, celem jest inwokowanie, prowokowanie i ewokowanie.Warianty:- SoleilEdycja limitowana- SoleilEdycja rzadkaEdycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób nigdy wcześniej nie widziałem - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek