SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Boca do Lobo Diamond Zobacz większe

Komoda Boca do Lobo Diamond

KOD: 250sdbocadolobodiamond

ID: 128833

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaKomoda
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Diamond

Drewniany kredens z drzwiami

Rodzaj: Komoda
Rok produkcji: 2018

Opis

Zaprojektowany jako klejnot w koronie portugalskiej markiBoca do Lobo, kredens Diament jest odzwierciedleniem wiedzy i kwintesencji jubilera mebli, bez wątpienia zasługując na swój tytuł. Ten bogaty przedmiot, pełen zasobów i pożądania, ma dwoje starannie wyrzeźbionych drzwi, które odsłaniają wyłożone wnętrze z półkami i dwiema szufladami. Ten mebel inspirowany jest gotyckimi meblami okresu romantyzmu, który potrafi wykorzystać siłę wyobraźni, przewidywania i ucieczki, nie zapominając o swoim wyjątkowym charakterze.

DOSTOSOWYWANIE
Rozmiary niestandardowe i kolory są dostępne za dopłatą.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy drewniane, Kredensy metalowe, Kredensy w kolorze złotym, Kredensy z drzwiami

Napisz opinię

Komoda Boca do Lobo Diamond

Komoda Boca do Lobo Diamond

Zaprojektowany jako klejnot w koronie portugalskiej markiBoca do Lobo, kredens Diament jest odzwierciedleniem wiedzy i kwintesencji jubilera mebli, bez wątpienia zasługując na swój tytuł. Ten bogaty przedmiot, pełen zasobów i pożądania, ma dwoje starannie wyrzeźbionych drzwi, które odsłaniają wyłożone wnętrze z półkami i dwiema szufladami. Ten mebel inspirowany jest gotyckimi meblami okresu romantyzmu, który potrafi wykorzystać siłę wyobraźni, przewidywania i ucieczki, nie zapominając o swoim wyjątkowym charakterze.DOSTOSOWYWANIERozmiary niestandardowe i kolory są dostępne za dopłatą.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek