SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konsola Boca do Lobo Lumiere Zobacz większe

Konsola Boca do Lobo Lumiere

KOD: 250sdbocadolobolumiere

ID: 128809

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaKonsola
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Lumiere

Stół konsolowy

Rodzaj: Konsola
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

szer./l. 250 cm (98.4 in.)
wys. 150 cm (59 in.)

Opis

Rzeźbiarski zestaw złożony z dużego lustra ściennego, lampy i konsoli leży w jednej łukowatej ramie wykonanej z drewna złożonego z polerowanej stali nierdzewnej, która przedstawia idealne lustro. Poprzez ręczne dopasowanie mosiężnej blachy młotkowanej złotem pęka antyczna oprawa z misternym ramieniem z detalami krawędzi, zwieńczona elegancką, ręcznie wyrzeźbioną w formie odlewaną lampą. W dolnej części powstaje unikalna konsola wykonana z odlewanego mosiądzu, aby dodać temu dziełu sztuki dodatkową funkcjonalność.

Cechy produktu: Drewniana konstrukcja z łukową formą na górze, składana z lustrzaną powierzchnią dwóch polerowanych płyt ze stali nierdzewnej, rozerwanych przez młotkowaną polerowaną mosiężną blachę pośrodku. Lampa i konsola wykonane z odlewanego mosiądzu. Elektryfikacja jest wbudowana w skrzynkę mocowaną z tyłu drewnianej konstrukcji. 
Sztuka i techniki: Kucie żelaza, młotkowanie, odlewanie mosiądzu.
Materiały i wykończenia: Szkło, stal nierdzewna, mosiądz pozłacany, mosiądz odlewany, Drewno.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły konsolowe, Stół konsolowy, Stoły konsolowe w stylu współczesnym, Stoły Konsoli z Drewna, Metalowe stoły konsolowe

Napisz opinię

Konsola Boca do Lobo Lumiere

Konsola Boca do Lobo Lumiere

Rzeźbiarski zestaw złożony z dużego lustra ściennego, lampy i konsoli leży w jednej łukowatej ramie wykonanej z drewna złożonego z polerowanej stali nierdzewnej, która przedstawia idealne lustro. Poprzez ręczne dopasowanie mosiężnej blachy młotkowanej złotem pęka antyczna oprawa z misternym ramieniem z detalami krawędzi, zwieńczona elegancką, ręcznie wyrzeźbioną w formie odlewaną lampą. W dolnej części powstaje unikalna konsola wykonana z odlewanego mosiądzu, aby dodać temu dziełu sztuki dodatkową funkcjonalność.Cechy produktu: Drewniana konstrukcja z łukową formą na górze, składana z lustrzaną powierzchnią dwóch polerowanych płyt ze stali nierdzewnej, rozerwanych przez młotkowaną polerowaną mosiężną blachę pośrodku. Lampa i konsola wykonane z odlewanego mosiądzu. Elektryfikacja jest wbudowana w skrzynkę mocowaną z tyłu drewnianej konstrukcji. Sztuka i techniki: Kucie żelaza, młotkowanie, odlewanie mosiądzu.Materiały i wykończenia: Szkło, stal nierdzewna, mosiądz pozłacany, mosiądz odlewany, Drewno.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek