ŻARÓWKI DEKORACYJNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  IP (stopień szczelności) zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  ŻARÓWKI DEKORACYJNE

  Kształty i podstawy żarówek dekoracyjnych

  Żarówki dekoracyjne są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Od małych żarówek żyrandolowych do dużych lamp kulistych, na pewno znajdziesz odpowiednią żarówkę LED do swoich potrzeb. Wszystkie żarówki LED można zidentyfikować za pomocą kodu zaczynającego się od litery reprezentującej ich kształt i liczby reprezentującej jego średnicę w ósemkach cala. Żarówki żyrandolowe mają kształt zbliżony do świecy. Każda z tych żarówek ma średnią podstawę E26 lub podstawę kandelabru E12. Wspólne żarówki żyrandolowe obejmują żarówki kuliste, żarówki stożkowe i żarówki w stylu płomienia. Żarówki kuliste znane są ze swojego dużego, okrągłego kształtu i są idealne do opraw z odsłoniętymi żarówkami. Prowadzimy również małe żarówki urządzeń i kolorowe opcje żarówek.

  Czy mogę użyć tej żarówki na zewnątrz?

  Żarówki przeznaczone do miejsc wilgotnych mogą być używane wszędzie na zewnątrz, z wyjątkiem zamkniętych opraw, chyba że podano inaczej. Jeśli żarówka jest przeznaczona do miejsc wilgotnych, może być używana na zewnątrz, jeśli jest chroniona przed bezpośrednim kontaktem z wodą lub złą pogodą, np. na zadaszonym ganku lub w zamkniętej oprawie, jeśli jest przeznaczona do zamkniętej oprawy. Żarówki w suchych lokalizacjach mogą być używane tylko w pomieszczeniach. Upewnij się, że sprawdzisz klasyfikację UL podaną w sekcji Specyfikacje na stronie każdego produktu.

  Kolory i opcje temperatury barwowej

  Temperatura barwowa mierzona jest w Kelwinach i mówi o tym, jak ciepłe lub chłodne będzie światło emitowane przez żarówkę. Im niższa wartość Kelvina dla żarówki, tym cieplejsze i bardziej żółte jest światło. Im wyższy Kelwin, tym światło jest chłodniejsze i bardziej niebieskie. Temperatura barwowa 3500K i niższa emituje ciepłe białe światło, które ma przypominać światło żarówek halogenowych lub żarowych. 4000K i wyższe to chłodniejsze światło. Jeśli zwykłe białe żarówki nie spełnią oczekiwań, oferujemy kolorowe żarówki LED. Od tradycyjnych A19s do mniejszych S14 żarówek, na pewno znajdziesz odpowiednie dekoracyjne żarówki LED na każdą okazję.

  Żarówki dekoracyjne o wysokim CRI

  W zastosowaniach, w których ważna jest wierność kolorów, należy szukać dekoracyjnych żarówek LED o wysokim współczynniku oddawania barw, czyli CRI. Ten pomiar reprezentuje jak dokładnie żarówka wyświetla kolory w porównaniu do słońca w południe. Im wyższy CRI, tym lepsza dokładność kolorów. Żarówki LED są uważane za żarówki o wysokim CRI, jeśli ich współczynnik CRI wynosi 90 lub więcej.

  Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, które żarówki dekoracyjne są odpowiednie dla Twojej aplikacji? Zadzwoń do naszego zespołu ekspertów ds. oświetlenia pod numer. W zastosowaniach, w których ważna jest wierność kolorów, należy szukać dekoracyjnych żarówek LED o wysokim współczynniku oddawania barw, czyli CRI. Ten pomiar reprezentuje jak dokładnie żarówka wyświetla kolory w porównaniu do słońca w południe. Im wyższy CRI, tym lepsza dokładność kolorów. Żarówki LED są uważane za żarówki o wysokim CRI, jeśli ich współczynnik CRI wynosi 90 lub więcej.

  Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, które żarówki dekoracyjne są odpowiednie dla Twojej aplikacji? Zadzwoń do naszego zespołu ekspertów ds. oświetlenia

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek