SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konsola Boca do Lobo Metamorphosis Zobacz większe

Konsola Boca do Lobo Metamorphosis

KOD: 250sdbocadolobometamorphosis

ID: 128808

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKonsola
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Metamorphosis

Prostokątny mosiężny stół konsolowy

Rodzaj: Konsola
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

szer. 170 x dł. 40 x wys. 86 cm

Opis

Stół konsolowy Metamorfoza zaczął symbolizować ewolucyjną historię życia, reprezentując ostatni etap cyklu dzięki wykorzystaniu wyrzeźbionych skamieniałości wyeksponowanych u góry stołu. Ta konsola uosabia ręcznie wykonane techniki, takie jak młotkowanie i polerowanie, wykonywane przez jednych z najlepszych rzemieślników w kraju. Silny geometryczny design połączony jest z dwoma mosiężnymi nóżkami z odlewanymi mosiężnymi detalami. Wyjątkowy produkt dla tych, którzy mają szczególny gust w limitowanych edycjach i projektach koncepcyjnych.

CECHY PRODUKTU
Konsola Metamorfoza składa się z blatu i podstawy wykończonej z polerowanej stali nierdzewnej i mosiądzu upiększonego obecnością złotych stworzeń. Dwie mosiężne nóżki z detalami z odlewu z mosiądzu.

SZTUKA I TECHNIKA
Obróbka metali, odlewnictwo, młotkowanie, polerowanie.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Pozłacane Mosiądz, Mosiądz odlewany, Inox polerowany, Drewno. Elementy dekoracyjne z pozłacanego mosiądzu.

PERSONALIZACJA
Konsole Boca do Lobo można dostosować pod względem wykończenia i rozmiaru, co może podlegać dodatkowej opłacie.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły konsolowe, Stół konsolowy, Stoły konsolowe w stylu współczesnym, Stoły Konsoli z Drewna, metalowe stoły konsolowe, Stoły konsolowe mosiężne, Prostokątne stoły konsolowe

Napisz opinię

Konsola Boca do Lobo Metamorphosis

Konsola Boca do Lobo Metamorphosis

Stół konsolowy Metamorfoza zaczął symbolizować ewolucyjną historię życia, reprezentując ostatni etap cyklu dzięki wykorzystaniu wyrzeźbionych skamieniałości wyeksponowanych u góry stołu. Ta konsola uosabia ręcznie wykonane techniki, takie jak młotkowanie i polerowanie, wykonywane przez jednych z najlepszych rzemieślników w kraju. Silny geometryczny design połączony jest z dwoma mosiężnymi nóżkami z odlewanymi mosiężnymi detalami. Wyjątkowy produkt dla tych, którzy mają szczególny gust w limitowanych edycjach i projektach koncepcyjnych.CECHY PRODUKTUKonsola Metamorfoza składa się z blatu i podstawy wykończonej z polerowanej stali nierdzewnej i mosiądzu upiększonego obecnością złotych stworzeń. Dwie mosiężne nóżki z detalami z odlewu z mosiądzu.SZTUKA I TECHNIKAObróbka metali, odlewnictwo, młotkowanie, polerowanie.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAPozłacane Mosiądz, Mosiądz odlewany, Inox polerowany, Drewno. Elementy dekoracyjne z pozłacanego mosiądzu.PERSONALIZACJAKonsole Boca do Lobo można dostosować pod względem wykończenia i rozmiaru, co może podlegać dodatkowej opłacie.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek