SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Marie Thérèse Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Marie Thérèse

KOD: 250sdbocadolobomariethérèse

ID: 128888

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Marie Thérèse

Naścienne mahoniowe lustro w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość/Długość 105 cm (41,3 cala)
Głębokość 9 cm (3,5 cala)
Wysokość 222 cm (87,4 cala)
Waga 90 kg
Kubatura 2,84 m3

Opis

Maria Teresa, najstarsza córka Marii Antoniny i Ludwika XVI, ostatniego króla Francji, żyła życiem dalekim od monarchii. Reprezentowana przez piękne linie i specjalne elementy, Marie Therese przynosi powiew krzywych ucieleśniających jakość i integralność prawdziwego dzieła sztuki.

Materiały i wykończenia:
Elektryczna zieleń z wykończeniem lakierem na wysoki połysk na mahoniowej strukturze.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcja ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu klasycznym, Lustra drewniane, Lustra mahoniowe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Pomysły na wejście, Hol wejściowy

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Marie Thérèse

Lustro Boca do Lobo Marie Thérèse

Maria Teresa, najstarsza córka Marii Antoniny i Ludwika XVI, ostatniego króla Francji, żyła życiem dalekim od monarchii. Reprezentowana przez piękne linie i specjalne elementy, Marie Therese przynosi powiew krzywych ucieleśniających jakość i integralność prawdziwego dzieła sztuki.Materiały i wykończenia: Elektryczna zieleń z wykończeniem lakierem na wysoki połysk na mahoniowej strukturze.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcja ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek