MEBLE DLA DZIECKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

MEBLE DLA DZIECKA

Meble dla dzieci

Nowoczesne meble dziecięce renomowanych producentów łączą w sobie walory użytkowe z niepowtarzalnym, zazwyczaj bajkowym designem. Najwyższej klasy meble dziecięce są również wykonane z bezpiecznych materiałów i zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dziecku komfort i wyeliminować potencjalne zagrożenia ze strony otoczenia. Stąd też dołożono wszelkich starań, aby blaty stolików dziecięcych miały zaokrąglone rogi, krzesełka odpowiadały ich wzrostowi, a dziecięce fotele sprzyjały przyjęciu prawidłowej postawy.

Meble do pokoju dziecięcego z naszej kolekcji to oryginalne meble dla dzieci, wyróżniające się jakością wykonania i widoczną dbałością o potrzeby dzieci, które dobrze się nimi czują, ale też wymagają odrobiny swobody, dążą do niezależności i uwielbiam niekończącą się zabawę. Wyposażenie pokoju dziecięcego, które znajdziesz u nas, pozwoli Ci stworzyć bezpieczną przestrzeń w świecie dziecka, a jednocześnie inspiruje do aktywności, zabawy i radosnej kreatywności dzieci.

Aranżacja pokoju dziecięcego z naszą pomocą będzie dla Ciebie czystą przyjemnością, ponieważ zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znalazły się wszystkie niezbędne meble. Znajdziesz u nas zarówno meble dla dziewczynek, jak i modne meble dla chłopców. Z nami przekonasz się, że nie jesteś skazany na kompromisy i standardowe rozwiązania, a wyposażenie pokoju dziecięcego może być stylowe i naprawdę oryginalne pod względem wzorniczym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek