SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Newton Black Walnut Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Newton Black Walnut

KOD: 250sdbocadolobonewtonblackwalnut

ID: 128800

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Newton Black Walnut

Stół z orzecha włoskiego

Rodzaj: Stół
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

szer. 260 x dł. 142 x wys. 78 cm

Opis

Newton to wyjątkowy moment inspiracji. Luksusowa propozycja, stworzona w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, którzy poszukują tego, co najlepsze we współczesnym wzornictwie mebli, w połączeniu z luksusowymi detalami i wysokiej jakości materiałami.

CECHY PRODUKTU
Zbudowany od mosiężne kule, połączone w celu uzyskania wyjątkowego wzoru i struktury, wykończone czarnym lakierem. Jego struktura powierzchni jest wykonana z orzecha włoskiego.

SZTUKA I TECHNIKA
Stolarska, Odlewnia, Lakierowanie, Lakierowanie i Polerowanie.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Wysoki połysk czarny lakier i czarne lakierowane kule z powierzchnią orzecha.

DOSTOSOWYWANIE
Niestandardowe rozmiary i kolory (lakiery, powłoki metalowe i okleiny drewniane na powierzchnię stołu) są dostępne za dopłatą.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu współczesnym, Stoły drewniane, Stoły orzechowe, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Newton Black Walnut

Stół Boca do Lobo Newton Black Walnut

Newton to wyjątkowy moment inspiracji. Luksusowa propozycja, stworzona w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, którzy poszukują tego, co najlepsze we współczesnym wzornictwie mebli, w połączeniu z luksusowymi detalami i wysokiej jakości materiałami.CECHY PRODUKTUZbudowany od mosiężne kule, połączone w celu uzyskania wyjątkowego wzoru i struktury, wykończone czarnym lakierem. Jego struktura powierzchni jest wykonana z orzecha włoskiego.SZTUKA I TECHNIKAStolarska, Odlewnia, Lakierowanie, Lakierowanie i Polerowanie.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAWysoki połysk czarny lakier i czarne lakierowane kule z powierzchnią orzecha.DOSTOSOWYWANIENiestandardowe rozmiary i kolory (lakiery, powłoki metalowe i okleiny drewniane na powierzchnię stołu) są dostępne za dopłatą.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek