Bezpieczne zakupy

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bezpieczne zakupy

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym dajemy Państwu gwarancję bezpiecznej dostawy. Każdy produkt w naszym magazynie przechodzi kontrolę pod względem jakości jak i ewentualnych wad ukrytych. Każdy z produktów mimo swojego oryginalnego opakowania zostaje dodatkowo zabezpieczony przed podróżą,  tak aby zminimalizować możliwość uszkodzenia go w transporcie. Są jednak sytuacje, gdzie przesyłka ulegnie uszkodzeniu w tym przypadku dajemy gwarancję wymiany uszkodzonego towaru lub części uszkodzonej na część  nową, wolną od wad.

Wszelkie uszkodzenia prosimy zgłaszać do nas e-mailowo na adres [email protected] w terminie 3 dni od dnia dostarczenia towaru.


Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek