SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Newton Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Newton

KOD: 250sdbocadolobonewton

ID: 128889

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Newton

Lustro naścienne

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

Szerokość/Długość: 117 cm (46 in.)
Głębokość: 12,6 cm (4,9 in.)
Wysokość: 116 cm (45,7 in.)

Opis

Wbrew prawom fizyki ten futurystyczny mebel został zaprojektowany, czerpiąc inspirację ze swojego starszego brata – Newton Console. Newton lustro to wyjątkowy element międzynarodowego pragnienia, który wyróżnia się spośród wszystkich innych projektów futurystyczną formą.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra aluminiowe, Lustra metalowe, Złote lusterka liściowe, Lustra okrągłe, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Newton

Lustro Boca do Lobo Newton

Wbrew prawom fizyki ten futurystyczny mebel został zaprojektowany, czerpiąc inspirację ze swojego starszego brata – Newton Console. Newton lustro to wyjątkowy element międzynarodowego pragnienia, który wyróżnia się spośród wszystkich innych projektów futurystyczną formą.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek