SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konsola Boca do Lobo Newton Zobacz większe

Konsola Boca do Lobo Newton

KOD: 250sdbocadolobonewton

ID: 128807

Rodzaj meblaKonsola
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Newton

Aluminiowy stół konsolowy

Rodzaj: Konsola

Dane techniczne

Szerokość/Długość 128 cm (50,4 in.)
Głębokość 48 cm (18,9 in.)
Wysokość 85 cm (33,5 in.)
Waga 125 kg
Kubatura 0,78

Opis

Przeciwstawiając się prawom fizyki, ten futurystyczny mebel został zaprojektowany, czerpiąc inspirację ze swojego starszego brata – stołu do jadalni Newton. Konsola Newton to wyjątkowy element międzynarodowego pragnienia, który wyróżnia się spośród wszystkich innych projektów futurystyczną formą.

Materiały i wykończenia:

Aluminium, Czarny Lakier i Pozłacane

Edycja Limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowe arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły konsolowe, Stół konsolowy, Stoły konsolowe w stylu współczesnym, Aluminiowe stoły konsolowe, metalowe stoły konsolowe, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na wejście, Hol wejściowy

Napisz opinię

Konsola Boca do Lobo Newton

Konsola Boca do Lobo Newton

Przeciwstawiając się prawom fizyki, ten futurystyczny mebel został zaprojektowany, czerpiąc inspirację ze swojego starszego brata – stołu do jadalni Newton. Konsola Newton to wyjątkowy element międzynarodowego pragnienia, który wyróżnia się spośród wszystkich innych projektów futurystyczną formą.Materiały i wykończenia:Aluminium, Czarny Lakier i PozłacaneEdycja Limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowe arcydzieła. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek