OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Producent zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 24 z 7059 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 7059 elementów

  OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE

  Oświetlenie zewnętrzne

  Zewnętrzne oświetlenie domu lub firmy pozwala na wykonanie miejsc, w których często przebywamy bezpieczne, wygodne i estetyczne. Kinkiety zewnętrzne, oświetlenie elewacyjne czy oprawy najazdowe pozwalają na swobodne poruszanie się po budynku i omijanie ewentualnych przeszkód i zagrożeń spowodowanych niedostatecznym oświetleniem. Oświetlenie ogrodowe, takie jak lampy solarne, lampy LED do ogrodu czy różnego rodzaju latarnie i oprawy zewnętrzne, pozwalają cieszyć się urokami domowych oaz nawet po zmroku. Wyjątkowe lampy ogrodowe o designerskim i nowoczesnym wyglądzie, donice LED i dekoracyjne meble podświetlane diodami LED to również dodatkowa dekoracja, która może przekształcić ogród w przytulny azyl lub efektowną przestrzeń do zabawy podczas przyjęcia w ogrodzie czy bankietu.

  Nasza wyjątkowa kolekcja składa się z nowoczesnych lamp zewnętrznych uznanych producentów. Jest to zarówno zewnętrzne oświetlenie solarne, jak i zewnętrzne oświetlenie LED, ponieważ stawiamy na najbardziej praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, nowe technologie oraz dbałość o środowisko.

  Wszystkie nasze sufity zewnętrzne, słupki ogrodowe, kinkiety ogrodowe oraz lampy sufitowe to produkty najwyższej klasy. Wyróżnia je doskonałe wykonanie, trwałość i oczywiście nietuzinkowy wygląd. Wielbiciele oryginalnego designu z pewnością docenią możliwości aranżacyjne, jakie dają nowoczesne meble LED z naszej kolekcji, kule świetlne do ogrodu, kostki LED, świecące kwadraty czy modne podświetlane donice. Nasze oprawy zewnętrzne to również wydajne i nowoczesne lampy o podwyższonym stopniu ochrony (IP), dzięki czemu bez problemu mogą Ci służyć niezależnie od warunków atmosferycznych. Zainspiruj się i wypełnij swój dom przytułku światłem.

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek