SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Boca do Lobo Pietra Square Zobacz większe

Stół Boca do Lobo Pietra Square

KOD: 250sdbocadolobopietrasquare

ID: 128794

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaStół
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Pietra Square

Kwadratowy marmurowy stół jadalny

Rodzaj: Stół
Rok produkcji: 2020

Opis

Bawiąc się funkcjonalnością i rzeźbiarską formą, stół do jadalni Pietra tworzy ponadczasowe wrażenia dzięki klasycznej aurze i najlepszym marmurom. Przypominając epokę renesansu, jego kwadratowy blat delikatnie leży w jednej solidnej marmurowej kolumnie, stworzonej z solidnego bloku, ręcznie rzeźbionego i obróconego w celu uzyskania różnych detali dla dodatkowej tekstury.

Szlachetny materiał wyrzeźbiony w Warsztaty Boca do Lobo, które tworzą wyrazisty biały stół, idealny do wielkiego przedpokoju, eleganckich jadalni lub innych otwartych przestrzeni. Idealny jako czteroosobowy stół, nowoczesny styl Pietra jest bez wysiłku stylowy i nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz.

CECHY PRODUKTU
Stolik kwadratowy wykonany marmuru. Jeden szczegółowy cokół z toczonego marmuru.

SZTUKI I TECHNIKI

Toczony marmur.
MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Marmur Calacatta, marmur Nero Marquina lub marmur Estremoz .

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły, Tabela, Stoły w stylu współczesnym, Stoły marmurowe, Stoły z kamienia naturalnego, Stoły marmurowe Estremoz, Stoły marmurowe Nero Marquina, Stoły marmurowe Calacatta, Stoły kwadratowe, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Boca do Lobo Pietra Square

Stół Boca do Lobo Pietra Square

Bawiąc się funkcjonalnością i rzeźbiarską formą, stół do jadalni Pietra tworzy ponadczasowe wrażenia dzięki klasycznej aurze i najlepszym marmurom. Przypominając epokę renesansu, jego kwadratowy blat delikatnie leży w jednej solidnej marmurowej kolumnie, stworzonej z solidnego bloku, ręcznie rzeźbionego i obróconego w celu uzyskania różnych detali dla dodatkowej tekstury.Szlachetny materiał wyrzeźbiony w Warsztaty Boca do Lobo, które tworzą wyrazisty biały stół, idealny do wielkiego przedpokoju, eleganckich jadalni lub innych otwartych przestrzeni. Idealny jako czteroosobowy stół, nowoczesny styl Pietra jest bez wysiłku stylowy i nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz.CECHY PRODUKTUStolik kwadratowy wykonany marmuru. Jeden szczegółowy cokół z toczonego marmuru.SZTUKI I TECHNIKIToczony marmur.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIAMarmur Calacatta, marmur Nero Marquina lub marmur Estremoz .Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek