SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Convex Metamorphosis Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Convex Metamorphosis

KOD: 250sdbocadoloboconvexmetamorphosis

ID: 128554

Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Convex Metamorphosis

Okrągłe mosiężne lustro naścienne w ramie

Rodzaj: Lustro

Dane techniczne

Szerokość 120 cm (47,2 in)
Głębokość 18 cm (7,1 in)
Wysokość 120 cm (47,2 in)
Waga 60 kg
Kubatura 0,47 m3

Opis

Wypukłe lustro metamorfozy to coś więcej niż zwykłe dzieło sztuki. Stanowi żywy hołd dla piękna bezkompromisowego sposobu myślenia, łamiącego kreatywne granice i zabierającego Boca do Lobo w nieznane terytoria, których nigdy wcześniej nie eksplorowano. Grając na koncepcji ewolucji i kwestionując pojęcie piękna, Wypukłe Lustro Metamorfozy przyjmuje czystą formę i przekształca ją w wyjątkowy, luksusowy mebel.

Materiały i wykończenia:
Wypukłe lustro metamorfozy wykonane jest z mosiądzu. Jego wklęsły kształt uzyskuje się poprzez ręczne kucie blachy mosiężnej, pokrytej w kąpieli niklowej. Jego zewnętrzny pierścień jest prosty, pokryty powłokami lakierniczymi i wypolerowany, aby uzyskać odbicie. Owady są również odlewane z mosiądzu i poddawane obróbce chemicznej w celu wykończenia.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra metalowe, Lustra mosiężne, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne, Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Pomysły na dekorację salonu

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Convex Metamorphosis

Lustro Boca do Lobo Convex Metamorphosis

Wypukłe lustro metamorfozy to coś więcej niż zwykłe dzieło sztuki. Stanowi żywy hołd dla piękna bezkompromisowego sposobu myślenia, łamiącego kreatywne granice i zabierającego Boca do Lobo w nieznane terytoria, których nigdy wcześniej nie eksplorowano. Grając na koncepcji ewolucji i kwestionując pojęcie piękna, Wypukłe Lustro Metamorfozy przyjmuje czystą formę i przekształca ją w wyjątkowy, luksusowy mebel.Materiały i wykończenia:Wypukłe lustro metamorfozy wykonane jest z mosiądzu. Jego wklęsły kształt uzyskuje się poprzez ręczne kucie blachy mosiężnej, pokrytej w kąpieli niklowej. Jego zewnętrzny pierścień jest prosty, pokryty powłokami lakierniczymi i wypolerowany, aby uzyskać odbicie. Owady są również odlewane z mosiądzu i poddawane obróbce chemicznej w celu wykończenia.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek