SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boca do Lobo Angra Zobacz większe

Lustro Boca do Lobo Angra

KOD: 250sdbocadoloboangra

ID: 128903

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaLustro
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Angra

Okrągłe lustro w ramie naścienne

Rodzaj: Lustro
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

Szerokość/Długość: 110 cm (43.3 in.)
Głębokość: 15 cm (5.9 in.)

Opis

To wyjątkowe lustro składa hołd historycznemu miastu „Angra do Heroismo” na Azorach w Portugalii. Uwodzicielskie i eleganckie lustro, wyróżniające się swoim kształtem i zakrzywionym designem. Polerowany mosiądz tworzy wspaniały akcent, zapewniając efektowne wzornictwo.

Cechy produktu: odlewany mosiądz, stal nierdzewna pokryta Niquel; 
Sztuka i techniki: ręczne rzeźbienie i stolarka w drewnie, metalizacja, odlewnictwo i polerowanie
Materiały i wykończenia: odlewany mosiądz, stal nierdzewna pokryta niklem; 
Opcje produktu: Zewnętrzna część ze stali nierdzewnej lub polerowanego mosiądzu. Wnętrze korzenia orzecha włoskiego lub korzenia topoli. Nóżki z polerowanego mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, lustra, Dekoracje domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra okrągłe, Lustra Oprawione, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Boca do Lobo Angra

Lustro Boca do Lobo Angra

To wyjątkowe lustro składa hołd historycznemu miastu „Angra do Heroismo” na Azorach w Portugalii. Uwodzicielskie i eleganckie lustro, wyróżniające się swoim kształtem i zakrzywionym designem. Polerowany mosiądz tworzy wspaniały akcent, zapewniając efektowne wzornictwo.Cechy produktu: odlewany mosiądz, stal nierdzewna pokryta Niquel; Sztuka i techniki: ręczne rzeźbienie i stolarka w drewnie, metalizacja, odlewnictwo i polerowanie Materiały i wykończenia: odlewany mosiądz, stal nierdzewna pokryta niklem; Opcje produktu: Zewnętrzna część ze stali nierdzewnej lub polerowanego mosiądzu. Wnętrze korzenia orzecha włoskiego lub korzenia topoli. Nóżki z polerowanego mosiądzu lub stali nierdzewnej.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek