SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regał Boca do Lobo Coleccionista Zobacz większe

Regał Boca do Lobo Coleccionista

KOD: 250sdbocadolobocoleccionista

ID: 128820

Rodzaj meblaRegał
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Coleccionista

Regał drewniany z otwartą przegrodą z szufladami

Rodzaj: Regał

Dane techniczne

Szerokość/Długość 242 cm (95,3 cala)
Głębokość 35 cm (13,8 cala)
Wysokość 362 cm (142,5 cala)
Waga 400 kg
Kubatura 4,19 m3

Opis

Typologię szuflad można wybrać zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami. Możesz nawet zainspirować się wszystkimi produktami Boca do Lobo, aby wybrać różne rodzaje szuflad. Ten Coleccionista może być umieszczony lub przy ścianie albo może służyć jako przegroda oddzielająca. Szuflady są dwustronne, aby można było ozdobić obie przegrody, a także zapewnić funkcjonalność mebla.

Materiały i wykończenia:
Drewno , lakierowane, metalowe, ceramiczne, srebrne, miedziane, portugalskie kafelki i szkło.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenna spuścizna wyróżniająca się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Regały na książki, Systemy i jednostki pamięci masowej, Półka na książki, Regały w stylu współczesnym, Regały drewniane, Regały metalowe, Biblioteczki szklane, Regały na książki ze srebra, Regały na książki ze złota, Regały na książki z materiałów ceramicznych, Regały na książki z miedzi; Regały otwarte, Przegrody na książki, Regały z szufladami, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Regał Boca do Lobo Coleccionista

Regał Boca do Lobo Coleccionista

Typologię szuflad można wybrać zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami. Możesz nawet zainspirować się wszystkimi produktami Boca do Lobo, aby wybrać różne rodzaje szuflad. Ten Coleccionista może być umieszczony lub przy ścianie albo może służyć jako przegroda oddzielająca. Szuflady są dwustronne, aby można było ozdobić obie przegrody, a także zapewnić funkcjonalność mebla.Materiały i wykończenia:Drewno , lakierowane, metalowe, ceramiczne, srebrne, miedziane, portugalskie kafelki i szkło.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenna spuścizna wyróżniająca się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek