RING MECH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

RING MECH

Kolekcja Ring Mech naturalne piękno w twoim domu

Kolekcja Ring Mech, zastosowanym mchem jest mech chrobotkiem, lampy nie tylko oświetlą twój dom i nadadzą niepowtarzalnego eco-stylu w twoim domu ale i poprzez zastosowanie mchu chrobotek oczyszczą powietrze w twoim pomieszczeniu.

Staranny design, który dopasuje się do każdej przestrzeni

Kolekcja lamp Ring Mech to wyjątkowe ujęcie opraw oświetleniowych, które wnosi naturalne piękno i współczesny styl do każdego domu. Te oprawy Ring Mech są zaprojektowane w formie pierścienia, tworząc estetyczny wygląd, który z łatwością dopasuje się nawet do najmniejszych przestrzeni.

Nowoczesne oświetlenie wykonane z prawdziwego mchu

Kolekcja Ring Mech wykonana jest z prawdziwego mchu, zebranego z natury i wysuszonego przez profesjonalistów, aby zachować jego naturalne piękno i odczucie. Mech jest zszyty w kształcie koła, co nadaje każdej pojedynczej oprawie niepowtarzalny wygląd. Każda lampa jest również wyposażona w światła LED, aby zapewnić energooszczędne, zachęcające i wydajne światło.

Wnosi jasne, wydajne i piękne oświetlenie do każdego domu

Kolekcja lamp Ring Mech to świetny sposób na spersonalizowanie każdego pomieszczenia i wprowadzenie nowoczesnego-minimalistycznego stylu. Dzięki eleganckiemu, organicznemu wyglądowi lampy Ring Mech doskonale nadają się do każdej przestrzeni, w tym sypialni, salonu i jadalni. Dodatkowo, konstrukcja z mchu sprawia, że jest to opcja bardzo przyjazna środowisku.

Elastyczność dopasowania do potrzeb każdego pomieszczenia

Kolekcja Ring Mech jest dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na większą elastyczność w wyborze idealnej lampy do każdej przestrzeni. Dzięki możliwości dostosowania do własnych potrzeb, kolekcja Ring Mech stanowi doskonały sposób na oświetlenie każdego pomieszczenia.

Nowoczesna i Energooszczędna Kolekcja Ring Mech

Kolekcja Ring Mech jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka nowoczesnego sposobu na dodanie jasnego, wydajnego i pięknego oświetlenia do każdego domu. Dzięki naturalnym kolorom, estetycznym kształtom i energooszczędnym źródłom światła LED, Ring Mech oferuje unikalny wygląd, który z łatwością uzupełni każdą przestrzeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek