SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stoły do gry Boca do Lobo Royal Snooker Zobacz większe

Stoły do gry Boca do Lobo Royal Snooker

KOD: 250sdbocadoloboroyalsnooker

ID: 128518

Rodzaj meblaStół do gier
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Royal Snooker

Prostokątny stół bilardowy z palisandru

Rodzaj: Stoły do gry

Dane techniczne

Szerokość/Długość 250 cm
Średnica 140 cm
Wysokość 78 cm
Waga 270 kg
Kubatura 4,54 m3

Opis

Oparty na jednym z naszych najlepszych stołów do jadalni, stół bilardowy Royal charakteryzuje się odważnymi liniami i unikalnym patchworkiem, które są otoczone barokowymi detalami i minimalistycznymi fasetowanymi krawędziami. Wyprodukowany z poszanowaniem tradycyjnych technik intarsji i skalibrowany pod kątem idealnej gry, odzwierciedla etos Boca do Lobo oddawania czci przeszłości, rzucając wyzwanie futurystycznym elementom.

Materiały i wykończenia:

Drewno, palisander.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Stoły i krzesła, Stoły do ​​gier, Stół do gry, Stoły do ​​gier w stylu współczesnym, Stoły do ​​gier z drewna, Stoły do ​​gry z palisandru, Prostokątne stoły do ​​gier, Stoły bilardowe

Napisz opinię

Stoły do gry Boca do Lobo Royal Snooker

Stoły do gry Boca do Lobo Royal Snooker

Oparty na jednym z naszych najlepszych stołów do jadalni, stół bilardowy Royal charakteryzuje się odważnymi liniami i unikalnym patchworkiem, które są otoczone barokowymi detalami i minimalistycznymi fasetowanymi krawędziami. Wyprodukowany z poszanowaniem tradycyjnych technik intarsji i skalibrowany pod kątem idealnej gry, odzwierciedla etos Boca do Lobo oddawania czci przeszłości, rzucając wyzwanie futurystycznym elementom.Materiały i wykończenia:Drewno, palisander.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł . Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek