LAMPY WISZĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


resetuj filtry

Aktywne filtry
  Producent zwińrozwiń
  IP (stopień szczelności) zwińrozwiń
  Pomieszczenia zwińrozwiń
  Pliki do pobrania zwińrozwiń
  Sortuj wg:
  Pokazuje 1 - 24 z 471 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 471 elementów

  LAMPY WISZĄCE

  Zewnętrzne lampy wiszące

  Idealne do oświetlania przestrzeni takich jak tarasy, ogrody, altany i chodniki, zewnętrzne lampy wiszące spełniają podwójną funkcję: tworzenia zewnętrznych punktów świetlnych i jednocześnie umeblowania i dekoracji otoczenia. Wiszące pod sufitem, idealne do oświetlania i ozdabiania werand i ogrodów, lampy wiszące pozwalają, w różnych stylach, kształtach, liniach i materiałach, dostosować przestrzeń zewnętrzną w klasycznym lub nowoczesnym stylu, zawsze w imię elegancji i wyrafinowania. Ten rodzaj oświetlenia zewnętrznego pozwala na tworzenie innowacyjnych i specjalnych efektów świetlnych, a przede wszystkim na wyeksponowanie obszarów przeznaczonych i wykorzystywanych na jadalnie na świeżym powietrzu, lunche i kolacje na świeżym powietrzu.

  Zewnętrzne lampy wiszące i źródła światła

  W zależności od środowiska, które ma być oświetlane, zmienia się podejście do wyboru odpowiednich lamp zewnętrznych. Bardzo ważne jest, aby mieć pewność co do najlepszego i najbardziej odpowiedniego modelu. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów: od ekspozycji na warunki atmosferyczne i promienie UV, po zmiany temperatury i poziom wilgotności. Należy również pamiętać, że na lampie zewnętrznej zawsze należy umieścić napis dla przestrzeni zewnętrznych oraz określoną wartość IP, czyli stopień ochrony obudowy. Wśród najpopularniejszych lamp wiszących znajdziemy lampy wiszące LED do użytku zewnętrznego, dostępne w wielu wykończeniach i materiałach oraz pozwalające na uzyskanie znacznych oszczędności energii, lampy halogenowe, często używany do oświetlania pasaży i pasaży lub świetlówek, stosowany również w środowiskach wewnętrznych i przeznaczony do bardzo równomiernego rozprowadzania światła.

  Zewnętrzne lampy wiszące: materiały odpowiednie na każdą potrzebę

  Chęć spędzania wieczorów na świeżym powietrzu w towarzystwie jest typowa dla sezonu letniego. Umeblowanie willi lub domu na zewnątrz jest częścią tworzenia przestrzeni, w której możesz czuć się dobrze i miło spędzać czas z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi. Stworzenie odpowiedniej atmosfery oświetleniowej w ogrodzie lub na tarasie pomaga harmonizować meble ogrodowe, podkreślając ukryte miejsca lub podkreślając określone obszary. Pod tym względem zewnętrzne lampy wiszące pomagają na wiele sposobów, zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie jadalni na świeżym powietrzu, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się lunchem lub kolacją na świeżym powietrzu. Artykuły te muszą mieć właściwości materiałów, które pozwolą im wytrzymać warunki pogodowe i różne warunki klimatyczne. Muszą być również wyposażone w efekt świetlny, który dobrze dostosowuje się do światła potrzebnego w środowisku zewnętrznym.metalowe zewnętrzne lampy wiszące , wytrzymałe, pasujące do nowoczesnego stylu wyposażenia i idealne do hoteli, restauracji i rezydencji, szklane lampy zewnętrzne , które dają możliwość zabawy efektami świetlnymi i przezroczystościami, modele ceramiczne , do wnętrz w stylu klasycznym, lampy drewniane , takie jak bambus, rattan czy wiklina.

  Klasyczne i nowoczesne zewnętrzne lampy wiszące

  W ostatnich czasach świat oświetlenia ogrodów i tarasów znacznie się rozrósł. W rezultacie możliwe jest teraz wyposażenie przestrzeni zewnętrznych na wiele różnych sposobów, tworząc rozwiązania oświetleniowe, które w niczym nie ustępują tym we wnętrzach. Oczywiście, oświetlenie zewnętrzne jest skierowane nie tylko do ogrodów przydomowych, ale także do otwartych przestrzeni obiektów noclegowych, wspólnych części kondominium i każdej innej otwartej przestrzeni, w której można zamieszkać. A jeśli dziś możesz wybierać z szerokiej gamy systemów oświetlenia ogrodu to także dlatego, że opracowano i udoskonalono bardzo innowacyjne technologie. Przede wszystkim nie sposób nie podkreślić, że świat oświetlenia przeżył prawdziwą rewolucję dzięki narodzinom i dyfuzji światła LED. Nowoczesne zewnętrzne lampy wiszącesą prawie wszystkie LED, właśnie po to, aby stworzyć przyjemną atmosferę w ogrodzie przy domu, jednocześnie szanując środowisko. Niemniej jednak istnieją również klasyczne lampy wiszące , takie jak te w stylu weneckim, rustykalnym czy wiejskim, w 100% bezpieczne i absolutnie piękne do zobaczenia, czy lampy o szczególnym designie, oryginalne korpusy świetlne, które potrafią zadziwić każdego, kto na nie spojrzy. Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, jak dopasować meble ogrodowe do wnętrza, aby uniknąć tworzenia nieprzyjemnej odległości między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną.

  Idealna lampa wisząca do środowiska zewnętrznego

  Zarówno latem, jak i zimą przestrzeń na zewnątrz powinna być przestrzenią życiową dzięki odpowiednim doborom mebli. W cieplejsze miesiące zwykle spędzasz dużo czasu w ogrodzie lub na balkonie i pomimo dłuższych dni, sztuczne oświetlenie jest ważne, aby cieszyć się swoją przestrzenią szczególnie wieczorem. W takim przypadku możliwe jest zastosowanie podwieszanych latarni zewnętrznych, alternatywne rozwiązanie dostępne w wielu modelach. Zimą natomiast, mimo że spędzamy mniej czasu na zewnątrz, warto zadbać o wygląd ogrodów i tarasów, tworząc bardziej intymną atmosferę, być może zapewniając im ciepłe oświetlenie. Ciekawą propozycją są regulowane zewnętrzne lampy wiszące, aby od czasu do czasu decydować, gdzie i jak oświetlić. Tak więc wybór zewnętrznych lamp wiszących nigdy nie jest łatwy i wiele zależy od osobistego gustu i możliwości ekonomicznych, ale dzięki nieskończonej różnorodności materiałów, od aluminium po plastik, od szkła po materiały ceramiczne, od nowoczesnych po klasyczne, będzie można znaleźć odpowiednie rozwiązanie, pasujące do każdego rodzaju wyposażenia zewnętrznego.

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek