SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka Boca do Lobo Forest Zobacz większe

Szafka Boca do Lobo Forest

KOD: 250sdbocadoloboforest

ID: 128844

Rodzaj meblaSzafka
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Forest

Drewniany kredens z drzwiami

Rodzaj: Szafka

Dane techniczne

Szerokość/Długość 140 cm (55,1 cala)
Głębokość 55 cm (21,7 cala)
Wysokość 160 cm (63 cale)
Waga 110 kg
Kubatura 1,74 m3

Opis

Solidnie budujemy nasze projekty poprzez innowacje, włączając ideę transformacji i ponownego odkrywania. Nadanie szlachetności banalnym meblom, codziennym lub pospolitym materiałom niesie ze sobą nie tylko kreatywnośćLasu, ale także wyraźnie charakterystyczne cechy Boca do Lobo – kolory, mieszanki materiałów, kreatywność. chaos i triumf prostych rozwiązań.
Regał posiada drewnianą konstrukcję, która jest pokryta specjalną siatką. Podstawa jest wyrzeźbiona z mahoniu, a wnętrze jest podzielone na półki kątowe pokryte złotym płatem wykończone półprzezroczystym pomarańczowym lakierem o wysokim połysku.

Materiały i wykończenia:
Czarny lakier, złoty płatek z półprzezroczystym pomarańczowym lakierem o wysokim połysku, polerowana stal nierdzewna.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Systemy i jednostki pamięci masowej, Wysokie tablice, kredens, Komody w stylu współczesnym, listwy drewniane, mahoniowe wysokie deski, Szafy z drzwiami, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Szafka Boca do Lobo Forest

Szafka Boca do Lobo Forest

Solidnie budujemy nasze projekty poprzez innowacje, włączając ideę transformacji i ponownego odkrywania. Nadanie szlachetności banalnym meblom, codziennym lub pospolitym materiałom niesie ze sobą nie tylko kreatywnośćLasu, ale także wyraźnie charakterystyczne cechy Boca do Lobo – kolory, mieszanki materiałów, kreatywność. chaos i triumf prostych rozwiązań.Regał posiada drewnianą konstrukcję, która jest pokryta specjalną siatką. Podstawa jest wyrzeźbiona z mahoniu, a wnętrze jest podzielone na półki kątowe pokryte złotym płatem wykończone półprzezroczystym pomarańczowym lakierem o wysokim połysku.Materiały i wykończenia: Czarny lakier, złoty płatek z półprzezroczystym pomarańczowym lakierem o wysokim połysku, polerowana stal nierdzewna.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek