SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Boca do Lobo Gold Zobacz większe

Parawan Boca do Lobo Gold

KOD: 250sdbocadolobogold

ID: 128859

Rodzaj meblaParawan
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca do Lobo Gold

Ekran z włókna szklanego

Rodzaj: Parawan

Dane techniczne

Szerokość/Długość 201 cm (79,1 cala)
Głębokość 14 cm (5,5 cala)
Wysokość 145 cm (57,1 cala)
Waga 140 kg
Kubatura 0,65 m3

Opis

Posiadanie mebli z płatkami złota i srebra symbolizuje bogactwo i dobrobyt. Był to symbol statusu w tamtych czasach starożytnych, który zainspirował naszych obecnych producentów mebli, którzy przyjęli koncepcję listkowania złota. Nasi utalentowani projektanci i mistrzowie rzemieślnicy stworzyli tę niezwykle pożądaną biżuterię, która jest biżuterią do domu.

Materiały i wykończenia:
Włókno szklane wypełnione rozszerzalnym poliuretanem.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Edycja limitowana, Przegrody, Parawany pokojowe, Systemy i jednostki pamięci masowej, Ekrany, Organizacja magazynowania i przestrzeni, Parawan, Ekran, Parawany w stylu współczesnym, Metalowe przegrody pokojowe, Plastikowe przegrody do pokoju, Przegrody do pokoju ze złotym liściem, Przegrody pokojowe z włókna szklanego (Grp), Ekrany w stylu współczesnym, Ekrany metalowe, Ekrany plastikowe, Ekrany ze złotym liściem, Ekrany z włókna szklanego (Grp), Meble luksusowe, Meble z najwyższej półki, Projektowanie wnętrz Salon, Pomysły na salon

Napisz opinię

Parawan Boca do Lobo Gold

Parawan Boca do Lobo Gold

Posiadanie mebli z płatkami złota i srebra symbolizuje bogactwo i dobrobyt. Był to symbol statusu w tamtych czasach starożytnych, który zainspirował naszych obecnych producentów mebli, którzy przyjęli koncepcję listkowania złota. Nasi utalentowani projektanci i mistrzowie rzemieślnicy stworzyli tę niezwykle pożądaną biżuterię, która jest biżuterią do domu.Materiały i wykończenia:Włókno szklane wypełnione rozszerzalnym poliuretanem.Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek