O nas

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


O nas

 

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.
 Dzięki systematycznemu poszerzaniu  oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.
 Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych.

Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

To dla Ciebie stworzyliśmy nasz sklep.

Znajdziesz u nas:

>darmowe modele 3D/ 2D/ dane fotometryczne
>super design- lampy najlepszej jakości, o niesamowitym designie
>rabaty i prowizje na ponad 200 firm
>szybkie generowanie ofert- możesz u nas wykonać ofertę dla swojego klienta w niecałe 5 minut. Sprawdź >więcej możliwości.
>Masz projekt, szkic, pomysł? Wykonamy dla Ciebie każdą lampę z każdego materiału.
>blisko 400 katalogów firm polskich i zagranicznych
>doradztwo oraz fachową pomoc na każdym etapie projektu
>lampy oraz meble

-biurowe,
-przemysłowe,
-hotelowe,
-ogrodowe,
-dekoracyjne,
-do iluminacji budynków,
-nowoczesne i stylowe,
-industrialne, loftowe
-do domu (kuchenne, do sypialni, jadalni, pokoju gościnnego, dziecięce, łazienkowe itd.),
-linkowe i szynowe,
-techniczne
-ażurowe
-tak naprawdę, każdego rodzaju, do każdego pomieszczenia.


Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek